smartklub.pl
POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! (/t-pogaduchy-czyli-tutaj-piszcie-o-d-e-marini-i-nie-tylko--2220)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Zapraszam gaduły Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Poczytalem sobie rożne tematy i .... normalnie załamka !!! a Dyskusja w temacie "zawieszająca się skrzynia" to już cacuszko polsko-socjologiczne !!! Gratulacie for all !!!! Tylko sobie w łeb strzelić !!! Polskie piekiełko !!!

A gdzie webmaster ?!!!! Kasowac i spoko !!!!! I nie liczyc na jakies przeprosiny bo to NIIE REALNE !!!

Tylko zdecydowanie Gantz !!! I temperować gaduły w kazdym watku !!! ZARAZ a nie po tygodniu czy dwóch Hammer


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Koniec tematu !!! Gaduła Tomaszek założył swój i THE END !!!


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Sam ze sobą piszesz?
Jest taka opcja jak "edytuj" , wystarczy kliknąć i ująć to wszystko w jednym poście, na przyszłość pamiętaj o tej czarodziejskiej opcji i nie zaśmiecaj.


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Ej no Radio pamiętaj, że to nowy użytkownik więc musi szybko jakoś nastukać te cyferki pod avatarem ! Hammer Hammer
Każdy sposób jest dobry.

ps. widzę że masz ruch w swoim temacie Very happy Very happy


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Fakt, zapomniałem o tak ważnym fakcie jak cyferki obok avatara, ale i tak nikt nie pobije mojej cyferki Very happy

PS. w którym temacie?


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Patrząc na "nazwę" tego toppicu można by pokusić się o uwagę, że jest błąd... ale co tam... Very happy
Czytając zaś "dialog" pomiędzy Tomkiem a Nemo można się nieźle pośmiać...
Tomek - bracie - masz moje poparcie w 100%...

Tak się zastanawiam, czy coś by się złego wydarzyło na forum gdyby nie fakt, że mamy tu "takich" którzy piszą o norach, czytają bez zrozumienia, oceniają pochopnie innych, świadomie wprowadzają innych w błąd podając zafałszowane wartości, promują niebezpiecznie szybką jazdę łamiącą wszelkie przepisy ruchu drogowego no i piszą bzdury o alternatorach...

Nie wydaj mi się, aby wątak taki jak ten miał zastosowanie...
Kolego Nemo. Jeśli chciał byś aby forum rządziło się sztywnymi zasadami to jesteś jedną z pierwszych osób którę chcą zrobić mały "armagedon"...
Tam, gdzie jest życie na żywo tam są emocje... tam gdzie są emocje jest dyskusja... czasem odbiega ona od tematu a czasem jest na temat a czasem możesz się dowiedzieć, że 1=0,98 a oglądanie TV na tylnym siedzeniu samochodu prowadzącego przez kierowcę jest bardziej niebezpieczna od jazdy ze średnią prędkością oscylującą w granicach 140km/h na odcinku kilkuset km...
Właśnie z takimi nonsensami się spieramy bo lepsza jest najgorsza prawda niż włażenie sobie w d...pę tylko po to żeby był spokój...
STOP zakłamaniu i ludziom, którzy są jak chorągiewki...

Radio - polecam tematy:
1. mój smart na lawecie :(
2. Sprzedam bagażnik do Smart FT
3. spalanie
4. Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem
Na szczególną uwagę zasługuje temat 3...


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Przeczytałem wszystkie polecane tematy, i nawet nie pokuszę się aby je skomentować, choć korci mnie aby to uczynić Wink Very happy

W każdym bądź razie czas pokaże kto miał rację, i kto za powiedzmy kilka miesięcy będzie jeszcze na tym forum Wink aaa..... i będzie wyznawał takie zasady jakie wyznaje obecnie Mad


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - piotr_983 - 24.07.2009

Radio a Ty wpadasz na forum w trybie studenta, jak jest sesja. Z tego co mi się kojarzy to już któryś raz odrabiasz pańszczyznę czytając stare długie tematy, żeby dowiedzieć się o co chodzi Smile

Tak mnie na wspomnienia wzięło Mad


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Wyznaję zasadę.... po co zbierać burę za darmo? Hammer
Nie ma mnie, więc nikt nie czepi się mej osoby, a jak jestem to zazwyczaj nie wytrzymuję i ..... bęc.... tekst gotowy, a co z tym się wiąże?,,,, obraza co niektórych Wink

Więc wolę wpadać dwa razy w miesiącu, przynajmniej mam wgląd w już gotowca, biorę Beer (piję nie kierując) Hammer Hammer przeglądam posty i śmieję się lub czasami...... płaczę.....nad niektórych losem Crying Razz Very happy

A na poważnie...... szkoda mojego cennego czasu na udowadnianie komuś że Smart to Smart......że ktoś kto chce jeździć i naprawiać tanio powinien kupić Fiata 126...... itp, itd....
Dla mnie nie ważne kto czym jeździ.....ważne co SOBĄ reprezentuje, to jest najważniejsze w życiu które jest zbyt krótkie na bzdety.


Menu