smartklub.pl
POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! (/t-pogaduchy-czyli-tutaj-piszcie-o-d-e-marini-i-nie-tylko--2220)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Very happy Very happy Very happy Very happy Hammer Hammer Hammer .... zajrzałem tu z tęsknoty Beer Wink 8-) 8-) 8-) ... chociaż wiem ze mi nie wolno .... Suprised Suprised Suprised Suprised ... jaaaacccieeeeee ... ale szok Suprised Wink Very happy ... niedobry Tomek ... Very happy Idea Idea Idea Hammer

TiiiiiiiiiiiiiiiiiME ...IS ON MY SIDE ... YESSSS IT IS .... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy widzieliście ten film z ta piosenka w glównym watku ... polecam Beer Very happy


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - piotr_983 - 24.07.2009

Radio Tobie szkoda czasu na pierdoły a tyle postów naklepałeś Smile 3m się Beer


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

Hehehehe.... ma się wtyki tam gdzie trzeba Hammer Very happy


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 24.07.2009

A gdzieś Ty bywał jak Cię nie było?


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

Radio jest jak ten przysłowiowy kochanek ... wpada z nienacka w najlepszym momencie, dobrze się bawi całą noc a rano ... rano nie ma "I love you" Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Hammer


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

Cytat:by Tomek on 25/7/2009 12:50:41

Radio jest jak ten przysłowiowy kochanek ... wpada z nienacka w najlepszym momencie, dobrze się bawi całą noc a rano ... rano nie ma \"I love you\"
"Zaprawdę powiadam Ci synu - błądzisz..."

Mariusz jest tajnos agentos de la partizanos skubanos...


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

Bracie ... Chociażbym chodził ciemną doliną zła sie nie uleknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym co mnie pociesza ... (PS 23,4) ... bez skojarzeń Very happy Very happy Very happy Very happy

Fiiuuu ... to Radio jest jak Szybki Lopez ... Hammer ... no to kure trza uważać żeby .......... za późno Suprised Wink Very happy Very happy


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

Tomaszku nie stresuj sie ! Temat chciałem zamknąc żeby zrobic Ci przyjemnosc o kontynuowac Twoj ale jak będa dwa to tys piknie - jak mówią górale ! Pozdrawiam Was wzystkich piszących w temacie - o wszystkim czyli o niczym Hammer


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

Cytat:dragon Posted on: 25/7/2009 22:17
Rozmowny

Patrząc na Twój avatar można by rzec... (s)płyń \"nemo\"...

Popracuj trochę nad sobą...



Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

Very happy Very happy Very happy Very happy Hammer Hammer Very happy


Menu