smartklub.pl
POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! (/t-pogaduchy-czyli-tutaj-piszcie-o-d-e-marini-i-nie-tylko--2220)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

Cały czas pracuje nad soba Kochany ! Cały czas - i nie jest lekko Wink ale to nie powód żeby mnie stad wyrzuca ! Sadysta Hammer


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

Masz rację... zostań z nami...

Jesteś taaaaaaaaki zabawny... zabawa jest przednia...

Czy siku idziesz jak Ci się chce czy jak ktoś Ci pozwoli???


Very happy


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

wyobraz sobie że sam Very happy a Ty sam to wymyślasz co piszesz czy ktos Ci pomaga ? bo sam nie wpadłbys chyba na takie inteligentne teksty ?


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

No i właśnie "wyszło szydło z worka"...
Jeśli te teksty są dla Ciebie inteligentne to wybacz ale nawet fajny nie jesteś...
Razz


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 25.07.2009

ojojojojoj ! nawet ironii nie kumasz... ? załamka totalna !


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 26.07.2009

Pzrywracam system do stanu sprzed awarii Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

Cytat:
Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!!
Bracie ... Chociażbym chodził ciemną doliną zła sie nie uleknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym co mnie pociesza ... (PS 23,4) ... bez skojarzeń

Fiiuuu ... to Radio jest jak Szybki Lopez ... ... no to kure trza uważać żeby .......... za późno


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 26.07.2009

Wystarczy spojrzeć na ilośc postów u Mariusza...
... i wszystko jasne...


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 26.07.2009

Taaaa ... ciągle o tym zapomniam ... Wink Wink. MIŁY PAN RADIO ... i wszystko jasne Wink Very happy Very happy Beer Very happy


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - Gość - 26.07.2009

Tomek, Marcin, wiecie jak mnie rozbawić Very happy Very happy Hammer Hammer Hammer ......kochanek..... tajnos agentos..... Wink Wink szkoda tylko że ostatnio nie mam za dużo czasu aby "bywać" na forum, a szkoda, wielka szkoda ponieważ jak widzę co poniektórzy próbują "zapędzić" na siłę ład i porządek Wink jak myślicie, uda się ??? Very happy Very happy Very happy

PS. Kto to jest nemo?


Re: POGADUCHY CZYLI TUTAJ PISZCIE O D...E MARINI I NIE TYLKO !!! - piotr_983 - 26.07.2009

Na siłe to...
Tomek wszystko pięknie podsumowal w jego stylu...


Menu