smartklub.pl
KIM JEST NEMO ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: KIM JEST NEMO ? (/t-kim-jest-nemo--2225)

Strony: 1 2 3 4 5


KIM JEST NEMO ? - Gość - 25.07.2009

To może byc ciekawe Hammer


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 26.07.2009

Hmmm... ciekawe?, dla kogo?, skoro nie masz wypełnionego profilu,nie podajesz imienia, miasta, itd.
Kultura wymaga abyś dostosował się do panujących na forum zasad, pamiętaj iż kultura osobista świadczy o tobie, świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem, świadczy o szacunku dla innych forumowiczów którzy mogą stać się twymi przyjaciółmi.

Jeżeli myślisz że na dłuższą metę to przejdzie to jesteś w dużym błędzie, na tym forum są ludziska którzy chcą wiedzieć "kto jest zacz",przyjdzie taki moment że zostaniesz sam ze swoimi Smartowymi problemami (o ile masz taki pojazd), nadejdzie również taki moment że nikt nie odpisze na twoje posty, będziesz traktowany jak "morowe powietrze" chcesz tego?

"Olanie" tego wszystkiego skutkuje tym samym, czyli "olaniem" autora takiego zachowania, na dzień dobry "zadarłeś" z kilkoma osobami, władowałeś się "buciorami" utytłanymi w bagnie obrażając wokół, uważasz że jest to normalne??, bo ja nie, więc przemyśl zanim napiszesz cokolwiek, a na 100% zanim klikniesz "Potwierdzenie" zadaj sobie pytanie czy warto obrażać innych? Crying Sad


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 26.07.2009

Jesli spojrzysz na profile 99,9 % ludzi logujących sie na tym forum to możesz stwierdzic że tez NIC o nich nie wiadomo a poza tym zawsze można wpisac fałszywe dane więc o co chodzi ?

Staram sie nikogo nie obrażac a tylko denerwuje mnie bałagan wprowadzany przez kilka osób co znakomicie utrudnia czytanie pożytecznych informacji zanim ktos przebije sie przez nieliczone emotikony czy uwagi nie związane z tematem np Tomaszka...

I ten brak reakcji webmastera...Jeśli to ma byc strona priv to po co to zadęcie na forum Smarta ? Nazwijmy ja "pogaduchy Tomaszka z kolegami" i wtedy będzie OK !

A czy uważasz że np pytanie mnie jak sikam przez Smoczusia jest szczytem kultury ? Ja nokogo w ten sposob nie zaczepiam. Popatrz za to na uwagi np Dragona pod adresem Devila lub cała dyskusje na temat zawieszajacej sie skrzyni ! Czy uważasz że to OK ? Bo ja nie !

A chamstwo czy brak kultury najpredzej zwalcza sie śmiechem Very happy


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 26.07.2009

Radio, pociągnołeś wirusa i gadasz z .... no właśnie ... połóż sie spać, weź aspirynę ... zobaczysz rano ... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Beer Hammer Hammer Hammer Hammer


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 26.07.2009

OJOJOJ Very happy jaki dowcip Tomaszku Very happy Ubaw po pachy nie uważasz ...? Przypatrz sie Radio i ucz !!!! PEŁNA Kóltóra nie uważasz ? Hammer


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 26.07.2009

Ja też byłem zdziwiony jak zobaczyłem, że Mariusz tak sam ze sobą...

Przejdzie mu...


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 26.07.2009

Tja ... 12 małp Very happy Very happy Very happy Very happy Hammer Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 27.07.2009

Pomojając wszelkie uszczypliwości i traktowanie mnie jak "wirusa" jednak chłopcy zaczynacie coś kumać i powolutku przestajece pisac o d...e Maryni wszędzie gdzie popadnie Very happy czyzbym odniósł malutki sukcesk ?... nie śmiem wierzyć Hammer Miłgo dna for all Very happy


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 27.07.2009

...na kilka dni wypadłem z forum i tak czytam, czytam, czytam, czytam............. i czytam zaległości i mam tylko jedno pytanie: W T F???????????????????? :-?


Re: KIM JEST NEMO ? - Gość - 27.07.2009

Ogólnie coraz fajniej co nie ? 8-)


Menu