smartklub.pl
ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) (/t-smietnik-dla-tomaszka-balaganiarza-zeby-mogl-tutaj-smiecic-i-nie-paskudzic-innych-tematow--2235)

Strony: 1 2


ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Gość - 30.07.2009

Tomaszku Bałaganiarzu - chciałes to masz Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer Hammer


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Sebartus - 31.07.2009

Nemo teraz to Ty robisz bajzel :-? chcesz coś do Tomka napisac to wyślij mu prywatną wiadomość lub napisz już w istniejących luźnych wątkach.


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Gość - 31.07.2009

Bajzel to robi Tomaszek - zobacz jakie wpisy bez sensu sa wszędzie Hammer ja sie tylko uczę na "najlepszych wzorach"


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Gość - 31.07.2009

A ja mam wrażenie że twoim celem jest dokuczyć innym i nabić sobie licznik, a śmiem tak twierdzić ponieważ twoje posty nie wnoszą dosłownie nic, poza "walką" z kilkoma forumowiczami, może podziel się swoim doświadczeniem odnośnie Smarta, jego awarii, napraw, czy też samej jazdy lub eskapad.
Widzę tylko twoje liczne riposty i upomnienia, staje się to już niestety nudne i prostackie.


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Devil - 31.07.2009

[quote]
Radio napisał(a):
A ja mam wrażenie że twoim celem jest dokuczyć innym i nabić sobie licznik, a śmiem tak twierdzić ponieważ twoje posty nie wnoszą dosłownie nic, poza "walką"

Mysle,ze duzo w tym racji,jednakze dlaczego tak pozno to spostrzezenie "kolego" Szkoda,ze nie napisales tego jak Dragon ripostowal moje posty w wiekszosci wątków ,starajac sie osmieszyc mnie i ich tresc,ktora byla merytoryczna w przeciwienstwie do jego "wypowiedzi".Stalem z boku i przygladalem sie czy ktos dojrzy gdzie jest czern a gdzie biel,niestety ....


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Gość - 31.07.2009

Dobre spostrzeżenie, a teraz moja odpowiedź.....

Nie odzywałem się ponieważ "zeszliście" sobie z drogi i sprawa samoistnie zamknęła się, tu mamy przypadek "recydywy" chyba rozumiesz o czym piszę, a jeżeli nie to postaram się w kilku słowach wyjaśnić..... kąśliwe riposty oraz komentarze Nemo możemy spotkać pod prawie każdą wypowiedzią Tomka, lub poprzednio i dodatkowo Dragona, o kilku innych osobach nie wspomnę.


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Devil - 31.07.2009

Bez wzgledu na to czy bede Twoim adwersarzem,czy antagonista,mam odmienne zdanie.
Widze analogie Devil _dragon,podobnie po moich postach w wielu watkach byla natychmiastowa kasliwa bezpodmiotowa riposta,jesli przejrzysz watki zauwazysz.
Co do "zeszliscie"... ja nikomu nie wchodzilem w droge,wrecz odwrotnie.To ktos tkwil w swojej chorej teorii az do konca,sam popelniajac blad na poczatku,zauwaz tez,ze nigdy tego nie wytknalem.Zostal po tym smietnik ktory rozni ludzie wczesniej czy pozniej moga przeczytac.Dla mnie normalnym zachowaniem byloby przeproszenie i posprzatanie tego co sie wyprodukowalo.Miec Twarz i zachowac twarz.Szanuje ludzi ktorzy sa dobrzy po jednej badz po drugiej stronie.


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Gość - 31.07.2009

Więc w czym problem??

"Dajcie" sobie buzi Wink ....cmok....cmok w policzek, na przypieczętowanie zgody Beer i sprawa załatwiona.

Na śmietnik o którym wspominasz również jest rada, wystarczy wykasować swoje wpisy, a w to miejsce wpisać..... nastąpił pokój Very happy

Trzeba TYLKO CHCIEĆ, darcie kotów zostawcie tym co drą koty na każdym nowym forum na jakim się pojawią.


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Gość - 31.07.2009

Mariusz...
Mnie już poznałeś... czarne zawsze jest czarne a białe jest białe... Nie można dla własnych potrzeb zmieniać kolorystyki... Owczy pęd... Wiesz, że tego nie nawidzę...!!

Dalej mi się pisać nie chce... a Ty wiesz dlaczego... Very happy


Re: ŚMIETNIK DLA TOMASZKA BAŁAGANIARZA ŻEBY MÓGŁ TUTAJ ŚMIECIC I NIE PASKUDZIC INNYCH TEMATÓW :) - Devil - 31.07.2009

[quote]
Radio napisał(a):
Na śmietnik o którym wspominasz również jest rada, wystarczy wykasować swoje wpisy, a w to miejsce wpisać..... nastąpił pokój

Ujales to idealnie i wlasnie czegos takiego oczekiwalem ze strony Dragona.
W realnym swiecie moze okazac sie super facet i moze....wypilibysmy nie jedno piwo i mieli wiele wspolnych tematow,natomiast tutaj jest jak w sekwencji i prosze jeszcze raz o zrozumienie - to nie ja popelnilem blad i bylem inicjatorem tego sy.....u


Menu