smartklub.pl
Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl (/t-cenzurowanie-pw-na-forum-smartklub-pl--2297)

Strony: 1 2 3 4


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - dr-big - 03.09.2009

autor MariuszB w 2009/9/3 14:35:04

(...)A tak BTW- do mnie nie doszła żadna reklama nowej strony... buuu



No to ciesz sie Beer ale zaraz na pewno przyjdzie Laughing .


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gantz - 03.09.2009

Powiem tak.
Już się przyzwyczaiłem do obrażania mnie na tym i na innych forach za to, co zrobiłem a nie podobało się kilku osobom i za to zapewne zrobiłem a nie zrobiłem, ale na pewno zrobiłem Smile. Pisanie, że nie można się do mnie schylać, bo się ktoś pobrudzi i że można obrzygać to czy tamto pozostawiam bez komentarza świadczy to tylko i wyłącznie o osobach to piszących. Zarzuty odnośnie kasowania są śmieszne, bo po pierwsze jak ktoś, choć odrobinę zada sobie trudu żeby na ten temat wiedzy trochę posiąść to będzie wiedział, że z poziomu admina w xoops nie jest to możliwe po drugie jak spojrzeć na logi Tomka i innych, które odbywały się o np. 1 w nocy to ja o tej porze mam wiele innych fajniejszych spraw do załatwienia a nie siedzenie przy kompie i czatowanie na czyjeś PM. Tak było tu spokojnie i znowu. Mogę tylko wszystkich przeprosić, że po raz kolejny zostałem zaatakowany i muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem a wszyscy muszą to czytać. Kolejna sprawa to fakt korzystania z naszej strony do reklamowania innej (coś mi to przypomina) a już nie wspomnę o fakcie wykorzystania nazwy smart klub polska, którą to smartklub.pl używa od 2002 roku i w dniu 26.08.2009 wydano zaświadczenie, że w dniu 23.07.2009r zarejestrowano stowarzyszenie smart klub polska pod nr 103 w Starostwie Powiatu Piaseczyńskiego. Obecnie czekamy na REGON, NIP i inne dokumenty.
Jedno mogę obiecać, że już więcej nie będę wszystkich klubowiczów obarczał taką dyskusją.
Temat jest dla mnie zakończony.
Stowarzyszenie smart klub polska


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 03.09.2009

Generalnie dobrze że nasza trąba (uuuups... Wasza Very happy ) leży w INNYCH kaktusach niz Tomaszkowa ! I fertig - jak mawiał mój Dziadunio !


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - dr-big - 03.09.2009

Moj Dziadziunio sluchal Wolnej Europy... I dobrze z tym mial, bo przynajmiej nie musial wysluchiwac kwasow Wink Laughing ...


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 03.09.2009

...dorzucając własny "kamyk do ogródka": na stronie Smarlandii jest reklama Smartklubu - pewnie zupełnie za free i jakoś nikomu to nie przeszkadza... :-?


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Devil - 03.09.2009

Mnie to przypomina...
""Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur." Zgromadzeni pogrążeni w letargu dreptają ......


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 03.09.2009

Powiem Ci Devil, że byłeś jedną z pierwszych osób z grona Fanów Smarta, którą (obok JarkaCDI) miałem przyjemność poznać osobiście... Może i nawet trochę Cię polubiłem jako kumpla no i widziałem błysk w Twoim oku jak w Cz-wie oglądaliśmy Twojego Smarta pod Mc Donaldem czekając na JarkaCDI... Pomyślałem - prawdziwy fascynat Smartów... fajnie... zazdroszczę ludziom takiej pasji (w pozytywnym sensie)....

Rzucając jednak teksty o "chamach" (choćby to nawet była parafraza słów poety) kolejny raz na tym forum pokazujesz swój poziom i potwierdzasz tylko w jakiej grasz "lidze"...

ŻEN po prostu ŻEN... Rolleyes


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - basteks - 03.09.2009

Gantz nie przesadzaj smartlandia przestała działać


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 03.09.2009

Smartlandia działa i CAŁE SZCZĘŚCIE !!!! Może wreszcie tutaj będzie troszke spokoju...


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Devil - 03.09.2009

Wypowiem sie El_Pablo w mojej kwestii:
Pierwsze wrażenie jest odzwierciedleniem człowieka,którego spotykasz na swojej drodze,jest jedyne i niepowtarzalne.
"Pomyślałem - prawdziwy fascynat Smartów..."-masz rację tak jest,to że mieliśmy o czym porozmawiać w realu jedząc razem maliny z jednego kubka też o czymś świadczy,pozytywny kontakt 2 facetów którzy "nadają" na tych samych falach.

"choćby to nawet była parafraza słów poety"-to nie parafraza,to cytat,nie adresowany.

"kolejny raz na tym forum pokazujesz swój poziom" - pokaż mi proszę moją wypowiedz w której kogoś obraziłem,nie przypominam sobie takiej,natomiast co do mnie owszem.Chyba,że masz na mysli drwiny z moich postów i przeinaczanie ich treści,ale do tego już się przyzwyczaiłem.

smart klub polska miał nas łączyć a nie dzielić i to mnie najbardziej nurtuje,tak niestety nie jest.


Menu