smartklub.pl
[woj. opolskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Serwisy, sklepy, smart Center (http://smartklub.pl/f-serwisy-sklepy-smart-center--55)
+--- Dział: Prywatne serwisy i sklepy (http://smartklub.pl/f-prywatne-serwisy-i-sklepy--70)
+---- Dział: Serwisy prywatne (http://smartklub.pl/f-serwisy-prywatne--72)
+---- Wątek: [woj. opolskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. (/t-woj-opolskie-dyskusja-porady-gdzie-jaki-warsztat--2299)

Strony: 1 2 3 4


Odpowiedź: Szukam dobrego mechanika do smarta - PKO - 23.04.2011

[temat przeniesiony]

witAM serdecznie, kocham swoje autko, nie chcialabym go sprzedawać, proszę o pomoc nawala mi silnik przejechałam 125tys z tego co wiem nic przy nim nie bylo robione wiem że smarty przy 100tys nadAJA sie do remontu w tym momencie moj smarcioch klekocze jak odpalam i jak stoje w korku ;( wiem że istnieje lekarz smartowy prosze o pomoc z góry dziękuje pozdrawiam izka

izka
Rozmowny




Co tu pisać, z taka ilością wpisów już się natknęłaś na podobny temat, wpisz w wyszukiwarkę Tuczki, albo po prostu remont silnika. Na tej stronie wyszukiwarka jest po prawej.

Domowy
Rozmowny




ok dziękuje za pomoc pozdrawiam
izka
Rozmowny


RE: [woj. opolskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. - pestka14 - 07.10.2013

Dzień dobry. Wracając do tytułu wątku i chyba idei jego założenia,chciałam zapytać o serwis w Opolu lub okolicy,który ma doświadczenie w naprawach Smartów. Z kilku wykonanych do warsztatów telefonów i rozmów ze znajomymi mechanikami wiem,że jest z tym trudno. Mechanicy nie bardzo chcą widzieć te autka u siebie - raczej jest tendencja do traktowania ich jak gorącego kartofla i podrzucania go innym...

Nie wróży to dobrze na tak zwaną przyszłość,bo wiadomo,że w dwunastoletnim aucie prędzej czy później coś się będzie działo. Więc jeśli ktoś ma jakąś wiedzę i namiary na konkretne warsztaty/osoby,to będę wdzięczna.
Jeździ tego kilka sztuk po Opolu,ale nie mogę stać pod każdym zaparkowanym Smartem w nadziei,że może przyjdzie wkrótce właściciel i uda mi się zdobyć cenne informacje... Smile


RE: [woj. opolskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. - pestka14 - 22.10.2013

Coś słabo opolszczyzna smartami stoi,patrząc na mizerny odzew,ale koniec języka za przewodnika.
Póki co dowiedziałam się o mechaniku w Luboszycach pod Opolem,który sam jest posiadaczem trzeciego smarta i tej marki się nie boi Wink Pan Piotr Jaworski (Mechanika Jaworscy),skądinąd przesympatyczny. Szkoda,że nie samo Opole,ale zawsze coś.


RE: [woj. opolskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. - symek12 - 22.10.2013

Witam serdecznie. Jak by ktoś potrzebował coś naprawić to można u nas ale na śląsku. Zapraszamy serdecznie. Specjalizacja Mercedes i Smart. Dla członków Smartklub rabatyWink
Pozdrawiam Symeon Rzymski
Smart.Merc-Lux.com


[woj. opolskie] Dyskusja, porady gdzie jaki warsztat. - modusoperandi - 29.09.2014

Czy ktoś jest tutaj z Opolszczyzny i wie, gdzie mogę w okolicy Opola sprawdzić Roadstera Star Diagnozą?


[452] Roadster nie odpala :( STAR dignoza Opolskie? - frygi - 29.09.2014

Może to nie jest najbliżej ale w Rybniku masz Gizberna


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


[452] Roadster nie odpala :( STAR dignoza Opolskie? - Kanapa - 29.09.2014

SC i MB omijaj z daleka - maja sie na twoim uczyć?


RE: [452] Roadster nie odpala :( STAR dignoza Opolskie? - modusoperandi - 29.09.2014

Autko odpaliło samo - na początku nie chciało, ale za drugim razem się udało.
Kod do radia mam.
Jutro jadę pod komputer.
Dam od razu znać - jak to wygląda, co by inni wiedzieli z czym to się (mój problem - oby was nigdy nie dotyczył).

Znalazłem Star Diagnosis w Czarnowąsach (Opolskie). Opinię także napiszę - może się komuś, kiedyś przydać.


RE: [452] Roadster nie odpala :( STAR dignoza Opolskie? - D1-Pati - 29.09.2014

Nie załamuj się Smile Do KAŻDEGO auta na początku się dokłada. Na pocieszenie Ci powiem że moja Pati była w stanie igła a i tak 3000zł poszło na naprawy i mody :P Ale byłem na to od samego początku przygotowany.


RE: [452] Roadster nie odpala :( STAR dignoza Opolskie? - modusoperandi - 29.09.2014

Ja też jestem przygotowany, ale trochę to jednak irytuje, bo zrobiłem wszystko aby kupić najlepszy egzemplarz a tu mimo wszystko niespodzianki wyszły...


Menu