smartklub.pl
Pomorskie - Spotkanie ! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Pomorskie - Spotkanie ! (/t-pomorskie-spotkanie--2314)



Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - PKO - 19.12.2009

jednak ostrowo Smile


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Szupryk - 19.12.2009

Darek- jak tam najlpiej dojechać ? Do Władka i potem w bok ? Ty już tam będziesz, czy startujesz z Wejherowa?


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - PKO - 19.12.2009

z tego co wiem to spotykamy sie na parkingu castoramy w rumi tylko jeszcze godzina jest nie ustalona Very happy


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Szupryk - 20.12.2009

Nie wiem czy ktoś wyjeżdżając na spotkanie, myślał że będzie tak ....
Temperatura -20
Cali w śniegu ..
A na koniec ognisko z płotu i pyszne kiełbaski Very happy
Ze strat to ja od połowy wyjazdu miałem 3 poziome kreski, ale o dziwo dojechałem do domu, a na koniec padła mi bateria w pilocie. Na moim pulpicie była pełna demolka... Wszystko się śmieciło, mrygało, istny sajgon ..
Było tak zimno, że Maćkowi zamarł spryskiwacz, a Pawłowi przednie hamulce ...
Z rzeczy wartych odnotowania jest jeszcze Seicento, który chciało nas wychowywać. Mina Pani gdy idzie to niej 4 tęgich mężczyzn - bezcenna. Ale jej mąż, myślałem że dzióre wykopie w tym biednym Seicento Very happy
Hehe, było mega tu do dużo mówić Very happy


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - PKO - 20.12.2009

wigilia smart pomorze z kuligiem (smart-wszystko co bylo pod reka Very happy) ognisko z "pieczonymi" kielbaskami oraz potyczka z fiat Cinquecento klub byla wyjatkowa The Best znaczy Laughing Beer Smile


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Gość - 20.12.2009

Dziś wyprzedziłem Ticem 3x Smarciki po północy na obwodowej, domyślam się że to wasz zlocik był. Jak widać tak poniżane auto jak Daewoo też da radę Very happy


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - dr-big - 20.12.2009

Moze smarty oszczedzaly po prostu paliwo Wink ... Tico "ponizane"? Tego wynalazku nie da sie "ponizyc", on sam w sobie jest juz "ponizeniem" Wink .


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - maciek11 - 20.12.2009

Wyjazd bardzo super. Trochę było zimno, ale warto Smile
Kiełbaski pyszne, ognisko extremalne Smile, powrót z przygodami. Nie ma co niech cierpią ci co nie byli. Kiedy kolejny spot ?? Wink


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Kanapa - 20.12.2009

Evil or very mad

Szkoda że mnie nie było - mała grypka. :-?

Bardzo bym pasował - zamarznięte drzwi kierowcy i losowe trzy kreski.
Jutro wizyta u elektryka - mam dosyć tego zwarcia. Ma ktoś takiego co by i do alternatora zajrzał przy okazji?

Pozdr


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Szupryk - 20.12.2009

Tak najpierw mnie wyprzedzałeś :P
Zdziwiony byłem jak ja po raz pierwszy w życiu licznik zamykałem (140km/h), a koło mnie Tico przeleciało :P
Pozdro!

P.S. Kilka marnych fotek z wczoraj, w moim profilu Hammer Hammer


Menu