smartklub.pl
Pomorskie - Spotkanie ! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Pomorskie - Spotkanie ! (/t-pomorskie-spotkanie--2314)



Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - PKO - 22.12.2009

Cytat:Maciex pisał(a)):
Dziś wyprzedziłem Ticem 3x Smarciki po północy na obwodowej, domyślam się że to wasz zlocik był. Jak widać tak poniżane auto jak Daewoo też da radę Very happy

kilka razy juz z tico mialem przyjemnosc i zawsze widzialem to auto w lusterku a nie w przedniej szybie Very happy jak bedziecie mieli jakis zlocik wrzuc info Wink


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Gość - 23.12.2009

No o zlocik to będzie ciężko, raczej się nie orientuje w tym ale na jakąś szybką kreskę/v-max to chętnie się ustawie.


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - PKO - 23.12.2009

Cytat:Maciex pisał(a)):
ale na jakąś szybką kreskę/v-max to chętnie się ustawie.

my tez Wink jak bedziemy cos organizowac to zapraszamy serdecznie Hammer


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Szupryk - 23.12.2009

Tak wystawimy Darka i Pawła i wtedy możecie się ścigać Very happy
Ja chętnie popatrze Hammer


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Gość - 23.12.2009

A możecie tak z grubsza opisać fury Darka i Pawła? Ten czarno-biały smarcik z rurą z centrostalu wyglądał na supermocnego a przy ticu wymiękł...


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Kanapa - 23.12.2009

Rura Z Mostostalu. Hammer

To jest owoc naprawdę długich eksperymentów Pawła vel Pavulona.

Pozdr.
K..a


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Szupryk - 23.12.2009

Nie Pavulona tylko Maćka Rolleyes
One poprostu mają inne dusze, one latają nie jeżdżą Hammer


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Gość - 23.12.2009

No ok ok Very happy taka mi pierwsza myśl naszła jak to zobaczyłem, lecz nie wątpie że ta rura dodała powera smarcikowi. Proponuje przed nowym rokiem, dzień po świętach? Eksperyment fajny, dobrze by było jeśli byście wystawili kilka smarcików, wiadomo by było do czego odnieść moc Tico.

Ps. Tylko nie dawajcie CDI bo takiego udało mi się objechać 126p.


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - maciek11 - 23.12.2009

Kolego z Tica, to ja mam zmodyfikowany wydech w moim Smarcie Smile. Po tak udanej imprezie jaką mieliśmy to na myśl nam nie przyszło, żeby rozgramiać taki przemieszczacz jak twój. Dla mnie jesteś kozak, bo miałeś na pokładzie chyba fulla a ryzykowałeś ich życie, żeby nam coś udowodnić. Ja nie chcę zabić swojej żony, żeby tobie udowodnić jakie masz cienkie auto. Kończąc ten wątek chcę dodać, że jesteś najlepszy Smile. POZDRAWIAM


Odpowiedź: Pomorskie - Spotkanie ! - Gość - 23.12.2009

Hmmm, w sumie prędkości osiągane przez nasze auta nie są zbyt duże i przyjmijmy że obydwaj przekraczając 150km/h nie ryzykowaliśmy zbyt dużo, nawierzchnia była zupełnie sucha, w dodatku godzinę wcześniej jechałem tą drogą i widziałem że nie ma problemów by jechać z taką prędkością. Na pokładzie były 3 osoby.


Menu