smartklub.pl
Zell Am See 2010 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Zell Am See 2010 (/t-zell-am-see-2010--2397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - kasiunqa - 22.06.2010

Gantz jak wygląda rezerwacja?
Z ciekawości zajrzałam na pensjonaty w Kaprun i w Zell i tak patrze.... nie wiele ciekawych i oczywiścię w miare nie kosztownych miejsc zostało wolnych w tym terminie.
Mysle że malo kto z nas bedzie chciał mieszkać w hotelu po 100 eur/os


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - bartuniooo - 22.06.2010

Potwierdzam obecność 100% na Zell Am See. Urlop będziemiło i przyjemnie spędzony Smile


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - PKO - 22.06.2010

Gantz pisał(a)):
Kilka info odnośnie smartimes 2010.
Wszyscy chętni proszeni są o dopisywanie się to listy. Ułatwi to sprawę z rezerwacją miejsc noclegowych. Ponieważ główna impreza jest na zamku w Kaprun dlatego też proponujemy noclegi w okolicy zamku. Seem_ zadeklarował się zajęcie sprawami noclegowymi. Z zamku na lotnisko gdzie będą wszystkie smart jest blisko więc nie ma problemu. Rejestracji na zlot (jak już Kasiunqa pisała) należy dokonać na http://www.my-smart.com Jest to o tyle niezbędne, że po pierwsze dostaje się gadzety zlotowe po drugie ułatwia prace ekipie smartimes 2010 i dostaje się identyfikator umożliwiający wejście na imprezy zlotowe.
Żeby już było wszystko w jednym temacie to jeszcze o kosztach. Flaga Polski ok 25 zł, paliwo na 2000 km (jeśli ktoś jedzie sam to proponuję się dogadać z innym wtedy koszty paliwa ida na pół), winiety, nocleg ze sniadaniem ok 25 Euro/doba, jedzenie ok 10-15 euro na dobe, pozostają gadzety i inne przyjemności.

Kto jedzie - proszę o przemyślane deklaracje bo to usprawni rozmowy w/s rezerwacji.
1. Gantz
2. Bastek
3. Pleśniak
4. Łysy13 z Dorotką
5. Firemann
6. Kasiunqa z Przemass
7. Seem
8. PKO i Cobra Wink


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Slavo - 23.06.2010

Dopiszcie i mnie !


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Pilotm - 23.06.2010

proszę o dopisanie do listy


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - rogas - 23.06.2010

Ile noclegów planowo uczestnicy chcą wykupić chciałbym sumować wydatki i ocenić możliwość wyjazdu z wami Smile


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Gantz - 23.06.2010

Cześć.
W sobote mamy spotkanie golfowe w Wawie na którym będzie Basteks i Seem i ustalimy wszystko zadzwonimy do tego pensjonatu co nocowaliśmy w zeszłym roku i zarezerwujemy miejsca. Seem już rozmawiał z właścicielką i jest z nią wstępnie dogadany. Jeśli chodzi o ilośc noclegów to min. 3 ( pt, sob, niedz.) bo wiem, że będą osoby, które pojadą do Zell wcześniej. Tak jak pisałem wcześniej nocleg kosztuje około 24-26 EURO.
Kto jedzie - proszę o przemyślane deklaracje bo to usprawni rozmowy w/s rezerwacji.
1. Gantz
2. Bastek
3. Pleśniak
4. Łysy13 z Dorotką
5. Firemann
6. Kasiunqa z Przemass
7. Seem
8. PKO i Cobra Wink
9. Slavo
10. Pilotom
11. 15TOM z żonką
12. Bartunioo
13.


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Sebartus - 23.06.2010

Ja sie pojawie napewno jak co roku Smile

Rok temu mimo kryzysu było super więc myslę że w tym roku bedzie jeszcze fajniej.

Odnośnie noclegu preferuje namiot - ma to swój klimat podczas takiej imprezy. Na polu jest wszystko od prądu po internet bezprzewodowy, prysznic, łazienka na fajnym zachodnim poziomie. Jeśli ktoś będzie chciał o coś zapytać w tej kwestii to pisac smiało....


Swoja drogą mam jeszcze w planach po Zell zrobić wypad dalej np. Lazurowe Wybrzeże, Monaco itp. - taki spontan ktoś byłby chetny na dołączenie ?

Licze tu na Seem'a Beer

Ewentulane szczegóły i jakiś pseudo plan do ustalenia - wspolnie. Wiem jakie realia są w PL więc licze że jak się uzbiera taka grupa 2-3 smartów to będzie super.


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - PKO - 23.06.2010

Sebartus pisał(a)):


Swoja drogą mam jeszcze w planach po Zell zrobić wypad dalej np. Lazurowe Wybrzeże, Monaco itp. - taki spontan ktoś byłby chetny na dołączenie ?

tez mam taki plan ale czy sie uda zobaczymy Wink


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Devil - 23.06.2010

My również planujemy wyjazd do Zell.
Z racji,że nie mamy Brabusa,ewentualny nocleg będziemy rezerwować w pensjonacie, nie na polu namiotowym.


Menu