smartklub.pl
Zell Am See 2010 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Zell Am See 2010 (/t-zell-am-see-2010--2397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Gantz - 05.08.2010

Info i pytanie do wszystkich wybierających się do Zell.
Dla przypomnienia Warszawiacy i okoliczni - ruszamy z pod Maximusa w środę 18.08 o godzinie 6.00
W najbliższą sobotę jest spotkanie w Krakowie, więc grupa małopolsko-śląska też się jakoś umówi. Wiem, że Pomorzanie już są ugadani.
By godnie reprezentować nasz kraj i klub jest możliwość zakupu flag samochodowych (montowanych na szyby). Koszt flagi narodowej 20zł, klubowej 25zł. Istnieje możliwość zamówienia koszulek klubowych (białych, czarnych) koszt 30zł. Mamy również możliwość wykonania naszywek klubowych, które wyglądają świetnie naszyte na kurtki, bluzy. Koszt ok. 20zł/ szt. Jeśli chodzi o flagi to min. zamówienie 20 szt, koszulki bez ograniczeń, naszywki również. Flagi to nie chińszczyzna, która się urywa po kilku kilometrach.
Jeśli są chętni - zbieram zamówienia do 8.08.2010r.
Chętnych proszę o przesłanie mailem na info@smartklub.pl

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - beata - 05.08.2010

Witam wszystkich - ja w sprawie noclegów. Udało mi się skontaktować z Panią Koller - u niej już nie ma noclegów, ale poleciła mi swoją sąsiadkę. Niestety sąsiadka nie odbiera telefonu, a maila nie ma - ale Pani Koller jest tak miła, że do niej poszła i zarezerwowała mi nocleg. Nie znam niestety ceny ale myślę, że będzie w granicach 26 euro. Jakby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt ze mną (gg 3711755 - mail beata.bernacka@liberty.com.pl) mam koleżankę, która biegle mówi po niemiecku - albo z Panią Koller pension-koller@aon.at .

Pozdrawiam Beata


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Gantz - 06.08.2010

Może jeszcze ktoś chętny ???

Pensjonaci Smile
1. Seem_ + Pilotm
2. AndrzejMC + Izabela
3. Bartuniooo + osoba z Bartuniem
4. Bastek + Rzuq
5. Gantz + Plesniak
6. Kazik + Kasia
7. Szupryk
8. ROgas
9. Biedronki
10. Beata + Heniu
Namiotowcy Smile
11. Łysy 13 + Dorcia
12. PKO + Ania
13. 15tom
14. Kasia + Przemo
15. Caro13 + Beatka
16. Sebartus

Do zobaczenia na trasie lub na miejscu Smile
PZD
P.S. Przypominam się o flagach, koszulkach, naszywkach.
Mogę zdradzić, że dla każdego klubowicza - uczestnika zlotu w Zell - niespodzianka.


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Gość - 06.08.2010

powodzenia na drodze i miłych wspomnien kupcie mi tam kratke na tłumik brabus Very happy tak zwaną blende Very happy szkoda ze mam roboty tyle :(
ahhh zycie zycie....


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Gość - 08.08.2010

Witam jestem nowym klubowiczem i wybieram się do Zell Am See niestety dopiero dziś dowiedziałem się o Waszym wczorajszym spotkaniu chciałbym uzyskać informacje i ustalenia Wasze typu kiedy wyjazd, skąd itp. Co z noclegiem czy macie rezerwacje? Pozdrawiam. KACPER. Katowice


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - PKO - 08.08.2010

siemanko pomorze wita Beer
czuj sie jak u siebie nikt Tobie nie stworzy nowego linku ani nie bedzie podzialu na lepszych i gorszych
zapraszamy do czynego udzialu w zyciu klubu
Beer Beer Beer
a co do wyjazdu to chlopaki z okolic i pewnie grupa warszawka sie za niedlugo odezwa Wink


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Gantz - 08.08.2010

Czesc.

Wyjazd do Zell jest w 2 grupach. Pomorska jedzie przez Niemcy bo tak mają szybciej i łatwiej. Ty możesz się podłączyć do grupy Warszawsko-Kielecko-Śląskiej. Z Wa-wy ruszmy w środę 18.08 o godzinie 6 rano i w Częstochowie w MCDonalds-ie mamy postój i śniadanko i tam możesz do nas dojechać. Jeśli chodzi o noclegi to cześć nocuje na polu namiotowym (szczegóły znają np. Łysy13, 15TOM, Kasiunqa) a pozostali nocują w pensjonacie/tach w Kaprun. Namiary na tego typu noclegi w postach wyżej (Beaty). Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało. No to będzie niezła impreza. Już się nie mogę doczekać.
PZD


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Gość - 08.08.2010

dzięki za informacje mam pytanie czy moge jeszcze zamówić dwie flagi na samochód?


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - Gość - 08.08.2010

a grupa śląska dołącza tez w Częstochowie? o której planujecie być w Częstochowie?


Odpowiedź: Zell Am See 2010 - beata - 09.08.2010

Kacper - daj jak najszybciej znać co do pensjonatu ja dzisiaj będę pisać w sprawie noclegu dla Koło - to bysmy sprawę załatwili od razu. Pani Koller nie musiałaby chodzić do sąsiadki dwa razy Smile)


Menu