smartklub.pl
Pomocy;] - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Pomocy;] (/t-pomocy--2590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Odpowiedź: Pomocy;] - PKO - 13.03.2010

Cytat:Devil pisał(a)):

KamiloVsky,mycie auta na wsi w niedziele może skończyć się linczem Wink Razz

a potem podesla egzorcyste Very happy


Odpowiedź: Pomocy;] - Devil - 13.03.2010

KamiloVsky, może dasz swój nowy nabytek na swojego avatara, jutro niedziela to zrób mu "sesję fotograficzną" Wink . Mozesz też dodać do galerii zdjęcia i pokazać nam wszystkim jak się sie prezentuje wewnątrz. ANIA


Odpowiedź: Pomocy;] - andrzejmc - 13.03.2010

1.Wymień sobie śruby w kołach z 15 na 17 (jeśli nie kup sobie nasadkę do klucza do kół nr.15) - nie wszyscy kapciarze ją mają.

2.Zakup sobie śruby zabezpieczające do kół!!!

3.Do wymiany koła lub do napełnienia (sprayem -dobry 30zł) przydaje się podnośnik - idealny jest od Fiatów Cinquecento,Seicento, Uno, jest tani,mały i kupisz go wszędzie.

4.Śruby do kół 17 te zwykłe i zabezpieczające idealnie pasują od Skody Felicji starszego typu(najlepiej weż jedną na wzór i przejedż się do sklepu Skody.
Na AlleDrogo sprzedają je jako śruby do Smarta Hammer

Jeżeli nie masz dorób sobie awaryjny kluczyk do otwierania !!!


Odpowiedź: Pomocy;] - Szupryk - 14.03.2010

No koniecznie jakieś fotki artystyczne porób i na avatar wrzucaj Smile


Odpowiedź: Pomocy;] - KamiloVsky - 14.03.2010

Jak to wymienić śruby z 15 na 17????? słaby mechanik ze mnie i nie bardzo rozumiem jaki jest w tym sens???

Sesyjka bedzie niech tylko słoneczko sie pojawi.

Mam nadzieje ze mycie myjka ciśnieniowa mu nie zaszkodziSmileSmileSmile


Odpowiedź: Pomocy;] - plesniak - 14.03.2010

Chodzi o pozstawienie gwinta takiego samego a tylko wymianę główki. Są takie śruby ale ja nie wymianilem tylko wożę ze sobą klucz na wszelki Smile.


Odpowiedź: Pomocy;] - Gantz - 14.03.2010

Andrzejmc miał na myśli zapewne - sytuacje, że jedzesz do wulkanizatora i nic nie da się zrobić bo nie ma klucza 15 do kół bo własnie taki pasuje do smarta. Dlatego sugerował wymianę na 17 czyli taki standard albo zakup nakładki 15 na klucz i wożenie jej ze sobą w aucie. Dawno temu faktycznie były problemy u wulkanizatorów z 15 ale mysle że teraz już co raz mniej - chyba?? Smile


Odpowiedź: Pomocy;] - andrzejmc - 14.03.2010

Wymień sobie śruby w kołach z 15 na 17 (jeśli nie kup sobie nasadkę do klucza do kół nr.15) - nie wszyscy kapciarze ją mają..

Po prostu znormalizujesz sobie wymiary śrub.
Klucze(śruby) do kół 19 i 17 występują w większości samochodów.


Odpowiedź: Pomocy;] - KamiloVsky - 14.03.2010

Aaaaa to takie butySmile a myślałem ze to coś poważnegoSmile Oponki letnie dostaliśmy razem ze smartkiem a teraz kupie jakieś ciekawe fele do nich i wulkanizacja idzie w niepamięć;] Zwykle u mnie domu to ja zmieniam koła z zimowych na letnie i odwrotnie. w każdym samochodzie mamy 2 komplety opon z felgami a kaska z wulkanizacji idzie naBeerBeerBeerBeer

Nie sprawdzałem ale domyślam sie ze w smarcie nie ma zapasowego kola wiec lepiej wozić piankę????


Odpowiedź: Pomocy;] - Szupryk - 14.03.2010

Niby tak, ale prawda jest taka, że jak dobrze rozerwiesz oponę, to pianka nie pomoże Rolleyes
Jednak zawsze jest to jakaś deska ratunku Smile


Menu