smartklub.pl
[450] Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Tuning (http://smartklub.pl/f-tuning--89)
+---- Wątek: [450] Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy (/t-450-swiatla-do-jazdy-dziennej-drl-led-ledy--2604)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - Marek - 18.12.2015

Czyli światła świeca się mniejszą mocą? Możesz zrobić fotkę jak to z zewnątrz wyglada? Poproszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - obwd-crash - 24.03.2016

(04.11.2014, 23:00)Mrozu napisał(a): Ja kupowałem w sklepie  ul. Gizów 6 lok.310 01-249 Warszawa, zdjęcie masz na poprzedniej stronie

Właśnie otrzymałem od nich przesyłkę led drl, no i zonk, 3 diody z 9 nie działały w jednej z lamp.
Pan w rozmowie nie miły, zmanierowany. Spakowałem i odesłałem by oddali pieniądze zgodnie z możliwością przy zakupach przez Internet.


RE: Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - Krzycho2 - 03.05.2016

Moje światła założyłem 2 lata temu. Model NSSC 502HP MINI DRL LED.


Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - Marek - 13.05.2016

Nie odpuszczam tematu żarówek LED w halogenach. Byłem dziś na szrocie i wyszarpalem z rozbitego A8 chyba, cieżko było poznać co to było po takim dzwonie i są. [attachment=14219]
Problem jest tylko taki ze palą jasnym Ala ksenonowym światłem, a ich temperatura jest wyższa od normalnej żarówki. Juz po chwili szkło klosza parzy... Lipa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - DaSza - 13.05.2016

(13.05.2016, 00:00)Marek napisał(a): Nie odpuszczam tematu żarówek LED w halogenach. Byłem dziś na szrocie i wyszarpalem z rozbitego A8 chyba, cieżko było poznać co to było po takim dzwonie i są.
Problem jest tylko taki ze palą jasnym Ala ksenonowym światłem, a ich temperatura jest wyższa od normalnej żarówki.  Juz po chwili szkło klosza parzy... Lipa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale wziąłeś same żarówki, czy razem ze sterownikiem/przetwornikiem?
LEDy niby fajne, ale problem jest z odprowadzaniem ciepła. Wszystko co "jasno" świeci powinno mieć odpowiedni radiator.


Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - Marek - 13.05.2016

Właśnie nie zabrałem reszty, tylko żarówki. Tez nad tym myślałem ze chyba powinno być coś jeszcze do nich, pojadę zobaczę i poszukam reszty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - DaSza - 13.05.2016

I dlatego pewnie tak się grzały i bardzo jasno świeciły. Pewnie były przesterowane.


Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - Marek - 13.05.2016

Przybyłem zdobyłem zwyciężyłem i takie tam.

Wyszarpałem elektronikę faktycznie teraz mniej sie wszystko nagrzewa ale niestety lipnie swieci w halogenach Smarta. Halogen audi ma płaski klosz a w smarcie To karbowane szło musi mieć żarówkę o odpowiedniej mocy i tyle. Chyba odpuszczę ten temat. Owszem są pożądane żarówki ledowe ale ich koszt przewyższa jeszcze całe halogeny Smarta, i zabawa staje sie bezcelowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - Masiek79 - 02.05.2017

Widzę, że prawie rok nikt tu nic nie pisał... Wink

Pytanko do Was, szczególnie do kogoś kto może montował coś podobnego. 

Chcę zamontować światła dzienne w grill 450-tki, przedlift. Dokładnie w miejsce na fotce poniżej w czerwonej ramce, ale po zdjęciu grilla widać, że trzeba raczej się zmieścić z ich długością do zielonej linii załączonej fotce.

Czy światła tego typu jak na fotce nr 2 ktoś montował w to miejsce? To najkrótsze jakie znalazłem (125mm) i o najmniejszej głębokości bo 32 mm - dla przykładu podobne wizualnie ale lepsze jakościowo NSSC mają aż 47 mm głębokości (!). 
Wejdzie mi to w planowane miejsce?? Zamierzam zdemontować grill i rzeźbić...  Rolleyes Nie mam dostępu przez kilka dni do Smarta żeby to zmierzyć, fotka sprzed jakiegoś czasu już...

I jaką opcję montażu polecicie w tym miejscu, bo widzę że "dno" pod grillem mocno zróżnicowane. Skłaniam się do wycięcia otworu "na styk" w grillu, wcisk lamp od wewnątrz i oklejenie dookoła (od wewnątrz of course) klejem na gorąco. Dobrze kombinuję?


Światła do jazdy dziennej DRL - LED, LEDy - Marek - 02.05.2017

Coś takiego można ale tylko fotkę mam nie wiem jakie wymiary są [Obrazek: a7e6551032de1e43f9bba5f27269b0b0.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Menu