smartklub.pl
"od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach (/t-od-powstania-do-perfekcji-z-premierami-w-tle-wyjazd-do-hambach--2639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - andrzejmc - 18.04.2010

Melduję że Kielce 2 spokojnie dotarły do domu .
Pozdrawiam wszystkich którzy byli na wycieczce i serdecznie dziękuję za mile spędzony czas.
Zapraszam do Sandomierza ,a szczególnie Tych którzy nigdy nie byli w Świetokrzyskim.

Ps.
Guzior(pamiątka z wyjazdu) na czole powoli znika Laughing


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - ABUK - 18.04.2010

dzięki za super imprę, dotarlśmy do domu dopiero o 5:25 w sobotęSmile. Magda padła po południu i wstała w niedzielę o 900, pewnie potrzebowała tyle czasu naprzewietrzenie się od autokarowych procentówSmile A tak z wyprzedzeniem - do Paryża jest 1612 km z Wawy więc trzeba się będzie spotkać trochę wcześniej bo podróż z paleniem zajmie nam około 20 godzin.

Ps. Activia tez dotarła w całościSmile


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - Szupryk - 18.04.2010

Ja myśle, że na następną wycieczkę to sobie pojedziemy Smartami, co wy na to ? Większy fun będzie Hammer


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - Devil - 18.04.2010

Do Sandomierza napewno Very happy


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - Pilotm - 18.04.2010

Chciałem serdecznie podziękować za wspólny wyjazd do Lipska, Hambach i Bottrop. Tymbardziej, że załapałem się w ostatniej chwili na zwolnione miejsce.

Pozdrawiam

Maciej


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - PKO - 18.04.2010

Cytat:Szupryk pisał(a)):
Ja myśle, że na następną wycieczkę to sobie pojedziemy Smartami, co wy na to ? Większy fun będzie Hammer

jestem na tak Beer


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - ABUK - 19.04.2010

Jestem za, ale pojadę za wami jako wóz serwisowy z częściami zamiennymi swoim DOBLO. A moje maleństwa oszczędzę od takiej dalekiej drogiSmile


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - Kanapa - 23.04.2010

Nie wiem czy to zasługa nocnych dyskusji w trakcie integracji ale Suprised.
W Gdyńskim SC zniknęła słynna karteczka przykajstrowana do blatu w dziale części. Zamiast niej jest karta w oprawie.

Jeżeli to nasi zadziałali to szacun za tempo. Smile


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - Szupryk - 23.04.2010

A ja wierze, że pod presją Smartklubowiczów mogła zniknąć Laughing
W końcu my jako klub jesteśmy silni Very happy


Odpowiedź: "od powstania do perfekcji z premierami w tle" - wyjazd do Hambach - Jarro - 24.04.2010

a co to byla za karteczka?


Menu