smartklub.pl
Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! (/t-witam-wszystkich-znajomych-i-pozostalych-jeszcze-nie-poznanych-klubowiczow--3037)



Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - Aneczka - 13.07.2010

Cześć wszystkim Klubowiczom - tym znajomym i nie poznanym jeszcze. Dziś "nadejszła wiekopomna chwila" Very happy Wink i zalogowałam się więc na naszym klubie pod własnym nickiem. Nie będę już robić "back up'u" Mirkowi.

P.S.
Szupryk, mówiłam że kiedyś nadejdzie ten dzień Laughing !


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - Szupryk - 13.07.2010

Haha witaj!
To ten zlocik we Władku tak Cię zmotywował ? Smile
P.S. Super avatar, taki na luzie ... Very happy


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - plesniak - 13.07.2010

Witaj Wink


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - andrzejmc - 13.07.2010

Aniu witaj w Klubie
Laughing Laughing Laughing

Ps.
Mirkowi wyrosła konkurencja Wink


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - biedronka - 13.07.2010

witaj teraz prawko i mam nadzieje prywatny smart może rodzice coś sprezentują na osiemnastkę andrzej wierze w ciebie


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - Szupryk - 14.07.2010

Yyyy Biedronka to nie ta Ania Smile
Aneczka ma już swojego Smarta Laughing


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - plesniak - 14.07.2010

To Ania Devilowska Smile


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - Gantz - 14.07.2010

Cześć Aniu.
Avatar - super. Wreszcie "na swoim"
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - Aneczka - 14.07.2010

Cytat:Szupryk pisał(a)):
Aneczka ma już swojego Smarta Laughing
Owszem, ale ... jak to sie mówi: od przybytku głowa nie boli Very happy. Zawsze mozna przecież mieć parkę, albo ....

Cytat:biedronka pisał(a)):
witaj teraz prawko i mam nadzieje prywatny smart może rodzice coś sprezentują na osiemnastkę andrzej wierze w ciebie
Prawko mam, wiec Iza i Andrzej: ADOPTUJCIE MNIE!!! Osiemnastka też się szykuje .... już kolejna Wink, więc drugi smarcior to prezent prawie idealny!!! Hammer


Odpowiedź: Witam wszystkich Znajomych i pozostałych jeszcze nie poznanych Klubowiczów! - andrzejmc - 14.07.2010

Nie ma problemu z adopcją - myślimy jednak że będą potrzebne dwa Smarty na te osiemnastki , ale jednego pewnie zasponsorują Biedronki.
Very happy Laughing Very happy


Menu