smartklub.pl
Z centrum Łodzi się pochodzi :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Z centrum Łodzi się pochodzi :) (/t-z-centrum-lodzi-sie-pochodzi--3137)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Z centrum Łodzi się pochodzi :) - mouzes - 15.08.2010

Witam.

na imię mi Arek. Mam 28 lat.
Smarta mam od wczoraj, ale wydaje mi się jakbyśmy się znali od zawsze Smile

Oprócz forum smarta jestem regularnym spotowiczem/zlotowiczem.członkiem klubu fordclubpolska na którego coniedzielne łódzkie spoty serdecznie zapraszam (bo tak na prawdę liczą się ludzie a nie samochody Smile )

wten weekend niestety spota FCP raczej nie będzie, gdyż mamy ogólnopolski zlot Forda w Opolu, na który udać mam się zamiar właśnie nowo zakupionym smarciątkiem Smile

jeśli jednak tylko dowiem się o jakimś ogólnopolskim zlocie Smarta, lub jeśli tylko Łódzka grupa SMK chciała by się gdzieśpospotykać to ja zawsze jestem chętny Smile (oczywiście jeśli tylko uda mi się go naprawić, gdyż jak już zapewne niektórzy z was wyczytali w innych tematach mam z nim drobny problem)

w każdym razie pozdrawiam i mam nadzieję że w jakiś tam skromny sposób poszerzę wesołą mam nadzieję rodzinę smarta w Polsce Smile


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - Gość - 15.08.2010

Poznań Pozdrawia


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - ŁYSY13 - 15.08.2010

Warszawa wita dawaj do Zell znami jest gicio


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - mouzes - 15.08.2010

o wycieczce do zell już wyczytałem, niestety po pierwsze nie wiem kiedy to, a po drugie to mój smart póki co nie jeździ :/ znaczy jeździ jak jest zimny

zobaczymy co jutro z tego wyniknie


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - PKO - 15.08.2010

pomorze wita lodz Beer Beer Beer


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - andrzejmc - 16.08.2010

Kielce pozdrawiają i witają
Laughing Laughing Laughing


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - kasiunqa - 16.08.2010

witamy pomorsko....... co do smarta to on tak ma..... tzn ze po kilku minutach jazdy nim nie pamietasz czasów jak go nie było.... bo przeciesz znacie się od zawsze. to nawet opinia znajomych których wsadziłam za kierownicę... tylko na chwile i ciezko mi było ich wydłubać z siedzenia kierowcy.


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - ziemus - 16.08.2010

Gdynia wita

Ja też jestem od niedawna "użytkownikiem" za zgodą pewnej Pani Smile Smarcika Samochodzik daje naprawdę dużo radości, nie spodziewałem się tego Ale to wymarzony samochód do miasta i nie tylko.

Gdyby co to wpadaj do 3miasta
PS Na mechanicznych aspektach smarta się nie znam Ale z mojego doświadczenia wydaje mi się, że może masz problemy z czujnikiem położenia wału Miałem coś Podobnego w Opelku

Pozdrawiam


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - mouzes - 16.08.2010

się już naprawia się Smile

3miasto ... a kto wie Very happy W sumie kiedyś muszę zrobić sobie urlop Very happy


Odpowiedź: Z centrum Łodzi się pochodzi :) - charly - 16.08.2010

mouzes, pozdrawiam takze z centrum Smile


Menu