smartklub.pl
EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+--- Wątek: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! (/t-eureka-smart-zmartwychwstal--3144)



EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - RYCHOMR - 17.08.2010

Pisałem już o kaprysach z zapalaniem i gaśnięciem niespodziewanie mojego żółtego bąbla Smartem nazywanym potocznie... Już uzdrowiony. 1400zł mam mniej w sakiewce,ale siły witalne wstąpiły w niego ponownie !!!Jest jednak mimo mojego zwątpienia ktoś w Krakowie kto w temacie Smartowych fochów rękę człowiekowi w potrzebie poda.Nie chcę przynudzać, bo to w końcu mój Smart i mój problem....Ale jakby trzeba było to temat rozwinę w przypadku zainteresowania tym zjawiskiem innych użytkowników 0,8 CDI....Pozdrówka...!!! Hammer


Odpowiedź: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - ziemus - 18.08.2010

No kolego Ja jestem tym tematem zainteresowany Jeśli to CDI to tym bardziej Opowiadaj Co tam się stało i co tyle kosztowało. Pewnie dla kolegów z Kraka przyda też się namiar na człowieka złotą rączkę od Smarciaków


Odpowiedź: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - Gość - 18.08.2010

Cytat:RYCHOMR pisał(a)):
Pisałem już o kaprysach z zapalaniem i gaśnięciem niespodziewanie mojego żółtego bąbla Smartem nazywanym potocznie... Już uzdrowiony.

Cieszymy się razem z Tobą.


Cytat:RYCHOMR pisał(a)):Nie chcę przynudzać, bo to w końcu mój Smart i mój problem....Ale jakby trzeba było to temat rozwinę w przypadku zainteresowania tym zjawiskiem innych użytkowników 0,8 CDI

Wybitnie egoistyczne podejście - naprawiłem, a Wam nie powiem. Przecież chyba m.in. po to jest forum, żeby się dzielić informacjami mogącymi pomóc innym, prawda? Zaproszenie do dzielenia się nimi nie powinno być potrzebne... :-?


Odpowiedź: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - Biolog - 18.08.2010

chodzilo chyba o to ze to prawdopodobnie duzo pisania a jesli nikomu to niepotrzebne to po co sie meczyc skoro i tak sie nie przyda?;]


Odpowiedź: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - ziemus - 18.08.2010

To ja rozwieje wszystkie wątpliwości

PRZYDA SIĘ!!!

Very happy


Odpowiedź: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - Gość - 18.08.2010

widze ze malkontent powrocił Very happy jemu zawsze sie wszystko przydaje ... kocham go....


Odpowiedź: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - RYCHOMR - 18.08.2010

Ktoś mnie tu żle ocenia...Ja egoista ??? Przecież mogłem się wcale nie odezwać.Ale pomińmy ten szczegół.Zaczęło się od tego że nie mogłem wystartować z pod Biedronki,gdzie pojechałem nabyć arbuza.Zapaliło w końcu Smarcisko niechętnie po dłuższym kilkakrotnym startowaniu.Przez następne trzy dni zapalał szybciej,lub wolniej,ale zawsze z oporami.Filtr paliwa wymieniłem...nic nie pomogło. Do serwisu pojechałem na linie,bo już całkiem rzucił palenie.Komputer zawyrokował nieszczelność układu zasilania.Wtryskiwacze i zawór odpowiedzialny za ciśnienie na listwie zawiozłem do pompiarza i diagnoza że dwa wtryski są niezłe,ale trzeci kiepski bo za dużo zwraca na nadmiar,zawór..niby dobry, ale...Fachman próbował wtryskiwacz zreanimować,ale się poddał.Nowy kosztuje bagatela....1200zł.Zawór...450zł.Zdecydowałem się na części używane z Allegro.Kupiłem wszystkie trzy wtryskiwacze + ten nieszczęsny zawór pochodzące z jednego rozbitka z 2003r 70,000km przebiegu poniżej kosztów jednego nowego wtryskiwacza.Do tego koszty robocizny =1400zł.Oto cała historia choroby mojego Smarcioszka....Finał jest taki że teraz nie wiem czy to wtryskiwacz,czy też ten zawór był przyczyną rzucenia palenia Pozdr...
Beer


Odpowiedź: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - ziemus - 19.08.2010

Ziemek Że niby ja ...
Przecież ja jestem zadowolony ze swego Smarcika...


Odpowiedź: EUREKA !!!! Smart zmartwychwstał !!!! - Gość - 19.08.2010

Rodzyn wspaniały ... Ziemus ty jak bym śmiał Smile


Menu