smartklub.pl
Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: (/t-zapraszam-mozna-sie-juz-rejestrowac--315)

Strony: 1 2 3


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

http://www.smartklub.pulsnet.pl/nasz

Instrukcja:

To jest "czysty serwer". Trzeba sie ponownie zarejestrowac (przy okazji bedzie to weryfikacja dla pustych rejestracji). Rejestrujemy sie klikajac na link:
"Zarejestruj się teraz!"
ktory jest na gorze lewej kolumny. Wypelniamy formularz i podajemy wlasciwy adres @. Na adres @ zostanie wyslana aktywacja. Trzeba ja odebrac i kliknac link podany w tresci @. Inaczej nasz profil nie bedzie aktywowany.
Minimalna dlugosc nicka to 2 znaki
Minimalna dlugosc hasla to 5 znakow (ze wzgledow bezpieczenstwa) - haslo trzeba sobie wymyslec...
Reszta bez zmian.


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

Panowie administratorzy za moich szkolnych czasów obowiązkowym językiem był rosyjski,a regulamin mamy w języku to chyba angielskim,proszę o przetłumaczenie.Wydaje mnie się że zostanę na zawsze "w starym klubie"


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

to dlatego że zaniedługo będziemy już w unii i musimy się trzymac standartów Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

"czysty serwer" = zainstalowany od poczatku, nic tam jeszcze nie ma, dopiero tam zaczynamy komunikacje

weryfikacja dla pustych rejestracji = osoby ktore sie w przeszlosci zarejestrowaly, a nie korzystaja z naszych stron, nie zarejestruja sie ponownie i bedzie wiekszy porzadek wsrod uzytkownikow i klubowiczow

na gorze lewej kolumny = patrzymy w lewy gorny rog i po kolei czytamy co tam jest napisane

Wypelniamy formularz = wpisujemy dane do pustych okienek

Trzeba ja odebrac = trzeba ja przeczytac, otworzyc, ewentualnie odebrac z serwera pocztowego...

Na adres @ zostanie wyslana aktywacja = wiadomosc elektroniczna zawierajaca link na ktory trzeba kliknac lewym przyciskiem myszy

dlugosc nicka to 2 znaki = minimalna ilosc znakow diaktrycznych w nazwie jaka bedziemy sie logowac do strony wynosi dwa znaki

dlugosc hasla to 5 znakow = minimalna ilosc znakow diaktrycznych w hasle naszeg oprofilu do strony wynosi pięć znaków


Jezeli cos jeszcze jest nie zrozumiale, prosze o informacje...


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

Instrukcja jest tak długa, że się jej czytać nie chce...Wink


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

Wink


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

ja tylko chciałam napisać, że do mnie słowo pisane odnoszące się do szeroko pojętej informatyki, wogóle nie trafia - ale jak ogólnie wiadomo, jest to kwestia mojego antytalentu w tej dziedzinie... Mad
( na co nawet ten królik może wskazywaćWink )

<small>[ Edytowane przez Alea dnia 2003/07/01 14:25:45 ]</small>


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

Co chcesz od krolika, przecież sliczny jest Razz Razz Razz :dupa: :dupa: :dupa: Very happy .


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

No królik....tak.....taki różowy jest i ma takie długie uszy.....fakt - śliczny, a jaki wesołyWink))
A nowy awatr ( polska pisownia bo ustawa o języku polskim obowiązuje!) jest jeszcze lepszy...ale to wszystko przez web...tzn łeb- mastera....Wink))


Re: Zapraszam - mozna sie juz rejestrowac: - Gość - 01.07.2003

A wogóle to przepraszam uprzejmie - oczywiście zdaję sobię sprawę z tego, iż jest to poważny klub i mój blogo-styl z przymrużeniem oka, jest trochę nie na miejscu ale to wynik tego, że prawie wszyscy znajomi blogowicze na urlopy powyjeżdżali, jak tylko wrócą to obiecuję zaprzestać tego karygodnego procederu...Wink))


Menu