smartklub.pl
Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański (/t-zacheta-plakaty-mini-zloty-pruszcz-gdanski--3199)



Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - Gość - 05.09.2010

Witajcie.

Dziś w temacie chciałem się zapytać czy na naszym forum istnieją plakaty albo jakieś gadżety, które można powiesić w jakiś miejscach? Myślę, że dla niektórych osób, które posiadają smarta byłaby to dobra okazja, by zapoznać się z całą "Familią".

Ostatnio byłem w mojej byłej szkole (gim/liceuum w jednym) i stały tam 4 smarciochy licealistów, a że dyrektor tej szkoły jest moim trenerem (piłka nożna) to nie byłoby problemu z rozwieszeniem plakatu i małego zlotu przed szkołą na dużym parkingu.

Osobiście podjąłbym się wyzwania bycia "współ-organizatorem" tej mini-imprezy, gdyż byłaby to zachęta dla kierowców smartów z Pruszcza Gdańskiego Smile

Teraz pytania:

1. Czy są jakieś plakaty do druku ? Czy może mam je zrobić ?
2. Co o tym sądzicie ; )


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - PKO - 05.09.2010

Cytat:Mikoz pisał(a)):



2. Co o tym sądzicie ; )

mozna pokombinowac czemu nie Hammer

mini zloty odbywaja sie dosc czesto, info o spocie jest na stronie w temacie "pomorskie spodkanie" a materialy reklamowe mozna zamowic u Gantza i tak jak my zostawiac za wycieraczka napotkanego nowego smarta,sila nikogo nie zwerbujesz ale... Wink


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - Szupryk - 05.09.2010

Spokojnie gwardia na B1 jest chętna do spotów Smile
Jedyne co możesz to kalendarzyki za wycieraczki powrzucać Smile
Jeśli ich nie masz to info do Gantza, mi sie niestety już skończyły Sad


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - PremiumAD - 05.09.2010

Myślę, że właśnie wkładanie kalendarzy za wycieraczki będzie najlepszą metodą zwerbowania nowych.
Jesteś pewien, że te 4 smarciochy to smarty licealistÓW a nie licealistEK? Smile


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - Gość - 05.09.2010

No i kolega dobrze mówi Very happy Licealistki byly by lepsze


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - Gość - 05.09.2010

No i kolega dobrze mówi Very happy Licealistki byly by lepsze


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - Szupryk - 05.09.2010

Jeśli to licealistki to podaj info kiedy kończą lekcje, to sam podjade i je zwerbuje 8-)


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - Biolog - 05.09.2010

oj Szupryk Szupryk... Very happy


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - Szupryk - 05.09.2010

Oj tam oj tam Smile
Kalendarzyki wręcze osobiście, odrazu zapoznam Smile


Odpowiedź: Zachęta - Plakaty/mini-zloty - Pruszcz Gdański - PKO - 06.09.2010

Cytat:Szupryk pisał(a)):
Jeśli to licealistki to podaj info kiedy kończą lekcje, to sam podjade i je zwerbuje 8-)


nie przesadzasz troszeczke :-? odrazu cztery :-?
Panie Szupryk Pan jak marynarz w kazdym porcie dupeczka(w Pana przypadku miescie)


ps . chyba potrzebuje Pan stabilizacji , tankowanie dzisiaj wieczorem? Wink


Menu