smartklub.pl
Wielkopolskie spotkanie smartów - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Wielkopolskie spotkanie smartów (/t-wielkopolskie-spotkanie-smartow--3213)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - Gość - 03.11.2010

no czapeczkę mamy ale dużo innych fajnych rzeczy jeszcze mamy bądz mielismy zalezy jak u kogo z zapasami Very happy


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - Gość - 03.11.2010

super w takim razie trzymajcie i nikomu nie rozdawajcie Smile


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - Gość - 03.11.2010

a co z naszymi klubowiczkami z poznania??


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - Gość - 03.11.2010

no niewiem Smartów na miescie dużo a do piątku dalekao Very happy Very happyVery happy


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - --Arkadia-- - 03.11.2010

Witajcie, sorki że przeszkadzam. Jestem w miarę nowym właścicielem smarta (3tyg.) z uwagi na to, że w Bydgoszczy nie mamy serwisu/mechanika od tej marki będę musiał sam zająć się podstawowymi elementami serwisu tj. wymiana oleju, płynu, filtrów itp. Z uwagi na to, że planujecie spot - czy byłby ktoś w stanie udzielić mi porad wskazówek krok po kroku gdyby udało mi się dojechać do Poznania?
Z góry wielkie dzięki


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - Gość - 03.11.2010

to prawdaSmile a wlasnie był spot w poniedzialek?


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - Gość - 03.11.2010

ja to sie nie znam na praktycznych i mechanicznych sprawach ale na pewno moi koledzy smartklubowicze pomoga zawsze mozna liczyc na pomoc wiec zapraszamy do PoznaniaSmile prawda koledzy?


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - Gość - 03.11.2010

jasne jesli chcesz zapraszamy serdecznie napewno sie duzo dowiesz zobaczymy co tam masz jesli chce ci się przyjechać będzie nam bardzo miło. Choc mysle ze takie rzeczy jak wymiana oleju filtrów itp. może zajac sie każdy mechani. Napisz z pozdrówkach ze jestez z Bydgoszczy mamy tam kilku klubowiczów napewno którzy napewno ci pomogą.


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - --Arkadia-- - 03.11.2010

gdyby była okazją zabrałbym tą wysysarkę, olej + filtry i zrobiłbym to na miejscu jeśli ktoś by podpowiedział co i jak - ja niestety w tych sprawach jestem totalnie zielony także samemu przed blokiem wolę nie eksperymentować.


Odpowiedź: A MOŻE WIELKOPOLSKA SIE NA JAKIS SPOCIK ZDECYDUJE ?? - Gość - 03.11.2010

nie w poniedziałek nic nie było w sumie od powrotu z Łodzi nie spotykaliśmy się no moze po za mną i Ziemkiem aleto tez przez przypadek Very happy


Menu