smartklub.pl
[450] FAQ - Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Technika (http://smartklub.pl/f-technika--88)
+---- Wątek: [450] FAQ - Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie (/t-450-faq-fotorelacja-montaz-systemu-audio-tzw-tub-w-smarcie--3274)

Strony: 1 2 3 4 5


FAQ - Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - ziemus - 01.10.2010

Witam

Dwa dni temu w garażu u mojego kolegi zabraliśmy się do montażu tub basowych, pomysł na fotorelację zrodził się w garażu stąd tak słabe zdjęcia.

Na wstępie muszę podziękować Przemkowi i Kasi od których dostałem (kupiłem) Tuby z głośnikami i garść praktycznych porad

Więc mój plan z oryginalnymi tweeterami upadł. Dlaczego? Cena w SC to 420 zł plus moduł do radia chyba 55zł odstrasza

Na allegro można zlaleść coś taniej ale cza mnie naglił (niespodzianka dla Ani Czas do dziś) w tej chwili jedyne co znalazłem to niebieskie. Więc zdecydowałęm się na zmianę głośników na dwudrożne 13cm MAC 13.2.


Przemowe Tuby już bez głośników
[Obrazek: Zdj%eacie001.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie002.jpg]
Uszczelnienie głośnika wykonane z pianki
[Obrazek: Zdj%eacie003.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie004.jpg]
Mój elektoprzyjaciel Hehe Już nie jeden szalony pomysl razem wykonaliśmy
[Obrazek: Zdj%eacie005.jpg]
Wsparcie z Netu i czytanie forum
[Obrazek: Zdj%eacie006.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie007.jpg]
Bagażnik pełen sprzętów
[Obrazek: Zdj%eacie008.jpg]
Zachowaliśmy oryginalne wtyczki wrazie W i innych planów
[Obrazek: Zdj%eacie009.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie010.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie013.jpg]
Postęp prac
[Obrazek: Zdj%eacie011.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie012.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie014.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie015.jpg]
[Obrazek: Zdj%eacie016.jpg]
Test z radiem na "krótko" efekt wcisnął nas w fotel
[Obrazek: Zdj%eacie017.jpg]
Pozostałe nieudokumentowane rzeczy to montaż i tylko uśmiech większy na twarzy Very happy

Czas cały który umilił nam smerf to 5h
Ale oceniam prace na 2h reszta to oglądanie podziwianie czytanie itp.
Kosz 300zł plus dwie nakrętki i cztery złączki na kabelki


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - kasiunqa - 01.10.2010

Fajowo że udało się zamontować je mam nadzieje że z efektu zadowoleni Smile


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - ziemus - 01.10.2010

Oj szczerze to Mega zadowolony Gdyby nie jakiś tam temat na spocie w ogóle nie wiedział bym o istnieniu takich tub i możliwościach audio smarta.
Jeszcze raz dzięki

Teraz wreszcie płyta Meteora Linkin Park brzmi jak powinna


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - Gość - 01.10.2010

Pieknie


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - ziemus - 01.10.2010

Pięknie to może nie bo to rzeźba okropna Ale skuteczna i co jeszcze, nie zmienia smartowego wyglądu, Jak jakieś dodatkowe dziury w drzwiach czy klapie, Jak nie jest oryginalne To niech lepiej nie będzie tego widać.


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - Gantz - 01.10.2010

No proszę. Gratulację za fotorelację.
Najważniejszę, że sarcik znowu będzie sprawiał radochę kierowcy i pasazerowi - i to jest piękne Smile
Jeszcze raz super i gratulacje.
PZD


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - Szupryk - 01.10.2010

Gratulacje!
Ania będzie zadowolona Beer


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - Gość - 01.10.2010

no i wszystkao GRA jak to mówią Very happy


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - tomek_olo - 01.10.2010

widze podobną taktykę Smile

tydzień temu też z lapkiem na siedzeniu barowałem się z tym montażem... gra to cudnie, montaż w pojedynkę zajął mi 3 godzinki


Odpowiedź: Fotorelacja Montaż Systemu Audio tzw tub w smarcie - KamiloVsky - 01.10.2010

Tez montowałem tubki i efekt jest ekstra... Ciekawi mnie czy da rade wpasować tam 16...


Menu