smartklub.pl
Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa (/t-prosba-o-transport-opon-do-smarta-gdansk-warszawa--3425)

Strony: 1 2 3


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - yarotom - 03.11.2010

Coś tam zobaczyłem... szkoda żeś nie zrobił zdjęcia przy otwartym bagażniku i otwartym drzwi pasażera


Masz ciekawy kolor smarcika - oryginalny kolor?


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - kasiunqa - 03.11.2010

niestety nie robiłam fotek wioząc kola bo nie było to niczym szczególnym ze się zmiesciły. uwierz wiozłam smartem o wiele więcej rzeczy niż 4 opony ;P


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - SP7KH - 03.11.2010

Cztery nominalne koła w bagażniku F2 mieszczą się tak "mniej
więcej".
Dwa przednie bezproblemowo jedno obok drugiego, i żadne więcej w ten sposób tam nie wejdzie.
Dwa tylne koła obok siebie - prostopadle do tamtych i wzdłuż samochodu, wtedy są "więcej" w bagażniku a "mniej" już w kabinie - po odsunięciu do przodu siedzenia pasażera i zdemontowanie zasłony bagażnika.
Bagażnik ma około 105 cm szerokości, koło około 57 cm średnicy
więc cudów nie będzie !
Temat przerabiany tydzień temu przy okazji sezonowej zmiany butów.


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - kifer - 03.11.2010

SP7KH
święte słowa!!! Smile sam nie mierzyłem, ale tak chyba jest Smile
yarotom
tak, kolor oryginalny, sam nie wiem jak go trafiłem. Rewelacja i podoba mi się codziennie.


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - PKO - 03.11.2010

ja wlozylem z lewej strony przod tyl z prawej strony tyl przod i wszystko sie zmiescilo w bagazniku Wink


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - SP7KH - 04.11.2010

No to są trzy możliwości:
1- Jestem mniej zdolny.
2- Moja 450-tka jest węższa lub (i) niższa od innych.
3- PKO ma 451 który jest (chyba) o kilkanaście cm szerszy niż
450.


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - yarotom - 04.11.2010

PKO, to ty jesteś w tym specem...skoro ci tak zmieściło to u mnie na pewno nie uda się bo nie mam 451 Sad (no to ja jak będę na wiosnę zmienił opony to spróbuję takie jak ty i zrobie zdjęcia i wkleję do naszego albumu ) Wink

kifer, no fakt , podoba mi się kolor twojej perełki.Smile

SP7KH, uważam że nie jesteś mało zdolny,k tutaj jesteś jakby profesorem od elektroniki 8-)

Kasiu, oczywiście że Ci wierzę że i Tobie jakoś udało ci się spakować do perełki aż 4 opony Very happy

Beer Beer Beer


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - SP7KH - 04.11.2010

E tam, zaraz profesor - wyrobnik najwyżej, nie mój zawód niestety, tylko hobby (dlatego SP7KH - to mój znak krótkofalarski).
Zawodowo to bardziej na budynkach się znam.


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - Biolog - 04.11.2010

PKO ma 450Wink
no chyba ze cos sie zmienilo?;>


Odpowiedź: Prośba o transport opon do smarta Gdańsk-Warszawa - Szupryk - 04.11.2010

Nie, nie, dalej katuje biednego Dieselka Very happy


Menu