smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Nygus - 26.01.2014

Jak będę miał tyle lat co Ty to zbuduje sobie czołg Wink


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Juniorek - 26.01.2014

Niezły Fotomonataz Razz


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 26.01.2014

(26.01.2014, 14:17)Sebastian_O napisał(a): Cabrio to se można mieć w grecji Smile u nas jak jest raptem z 30 dni słonecznych w roku to kabrio jest potrzebne prawie jak grzebień łysemu Very happy


Z czysto praktycznego podejścia masz rację.
Wobec tego wyjaśnij dlaczego najwięcej samochodów w cabrio na ogólną liczbę aut w danym kraju jest na wyspach brytyjskich ?
- gdzie bardzo często pada, a za ciepło też czasami nie jest nawet latem, ja nie umie tego wyjaśnić poza jednym argumentem, by cieszyć się z każdej słonecznej chwili i z wiatru przy głowie /niekoniecznie we włosach/


Odp: RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Nygus - 26.01.2014

(26.01.2014, 14:17)Sebastian_O napisał(a): Cabrio to se można mieć w grecji Smile u nas jak jest raptem z 30 dni słonecznych w roku to kabrio jest potrzebne prawie jak grzebień łysemu Very happy

Mi nie potrzebna grecja swojego trzymam tak ...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - jakubo - 26.01.2014

No wiesz skoro niektórzy muszą czapkę założyć by pojeździć z otwartym oknem....


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Yankees - 26.01.2014

(26.01.2014, 15:16)obwd-crash napisał(a):
(26.01.2014, 14:17)Sebastian_O napisał(a): Cabrio to se można mieć w grecji Smile u nas jak jest raptem z 30 dni słonecznych w roku to kabrio jest potrzebne prawie jak grzebień łysemu Very happy


Z czysto praktycznego podejścia masz rację.
Wobec tego wyjaśnij dlaczego najwięcej samochodów w cabrio na ogólną liczbę aut w danym kraju jest na wyspach brytyjskich ?
- gdzie bardzo często pada, a za ciepło też czasami nie jest nawet latem, ja nie umie tego wyjaśnić poza jednym argumentem, by cieszyć się z każdej słonecznej chwili i z wiatru przy głowie /niekoniecznie we włosach/
Nie potrzebne jest slonce i 30'C
Tak patrze i w sumie kabrio jezdza caly rok jeśli tylko nie pada i nie jest przesadnie zimno. Dach w dol, trochę cieplejsze ubranie, czapeczka wlaczone ogrzewanie i radość z nieba nad glowa bezcenna Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Juniorek - 26.01.2014

Ja sie wtrące ponieważ zamiast sie cieszyc ze chlopakom(Nygusowi i Łysy13) wyszlo fajne cabrio to zamaist forumowicze cos napisac milego to pisza 'że to nie Grecja' ze cabrio to jest potrzebne jak grzebien łysemu i inne. Szczerze nie rozumiem takiego postępowania klubowiczow bo chlopak sie dzieli tym co zrobil a odrazu jest to negowane. Czasami lepiej sie ugryz w jezyk i czegoś nie napisać.Wiadomo forum jest dla każdego użytkownika i nie mozna zakazac jeho subiektywnej oceny ale... Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - PKO - 27.01.2014

Nygusik , piękne auto !!! Teraz to możesz wpadać do Władka na ... Laughing

P.S. Panie i Panowie trzymajmy się tematu ...

pzdr
PKO


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - agulka - 27.01.2014

oni Ci chyba zazdroszczą Rolleyes a Ty się ciesz masz fajne autko Laughing


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Filos51 - 09.02.2014

Witam

Dzisiaj jako że aura prawie wiosenna, zabrałem się za wymianę spoilera ze światłem stop.

Tak to wyglądało Sad
[Obrazek: 37vf.jpg]
[Obrazek: nn3b.jpg]
[Obrazek: lvrf.jpg]
[Obrazek: d2ny.jpg]

Oczywiście były pewne problemy ze zdjęciem maskownicy silniczka tylnej wycieraczki, ale
Hammer i do przodu.

Po pracy Smile :

[Obrazek: 5r19.jpg]
[Obrazek: nqrd.jpg]
[Obrazek: 8tpf.jpg]

Do zrobienia jeszcze drobna regulacja ustawienia w/w ale to może przy okazji jakiegoś
spotkania smartowego ktoś pomoże Very happy .

Pozdrawiam


Menu