smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - LAZY. - 16.11.2014

Dziś przy smarcie zrobiłem:
Zakupiony przez forum kompresorek z butlą płynu ma swoje miejsce pod stopami pasażera tam gdzie akumulator, w przedlifcie takiego miejsca w styropianku nie mam.
Smart dostał chromowane nakładki na klamki i chromowane ramki na tablice.
Przy okazji rozebrałem klamki i przesmarowałem linki i rączki żeby w zimę niespodzianek nie było.
Podświetlenie tablicy tył i wnętrze kabiny podświetlone za pomocą LED.
Wymieniłem uszczelkę drzwi bo była uszkodzona.
Nie zdążyłem przynitować nierdzewnej ozdoby na centralną część tylnego zderzaka.
Resztę zwalczę za tydzień.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Guniu - 17.11.2014

Zamontowałem kupione u mikemas popielniczke i płytobox Smile podziękowania Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - frygi - 18.11.2014

Wymieniłem linkę klamki zewnętrznej w drzwiach (nowa zakupiona w smartwarszawa). Tak dla wiadomości zainteresowanych miejcie podczas wymiany w pobliżu szlifierkę z dobrą tarczą bo bez pod szlifowania rogów ni grzyba się nie mieści a podobno plug&play Hammer


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - DaSza - 19.11.2014

Frygi
Ale pewien błąd metodologiczny, system tak na prawdę nigdy nie nazywał się "plug&play", to była pomyłka przy jego nazwaniu to był i jest system "plag&pray" - może zadziałaSmile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Guniu - 11.12.2014

w 30 minut udało mi się zamontować schowek - kasetkę, powoli golasek się ubiera..


Odp: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - agary35 - 13.12.2014

Naklejka klubu
[Obrazek: 35be6f0a71925373bc412401e558cb50.jpg]
Ramki SC
[Obrazek: 5d6bdc9e43d2866ec524bfa673d88033.jpg]
Opaska Smart
[Obrazek: e917aa368fb67907c5c30b873d2533ec.jpg]

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - MonJac - 18.12.2014

Jako że odniosłem jakieś takie dziwne wrażenie że dosyć często mi wymuszają i lekceważą na drodze jak tnę Smarcikiem to w ramach podniesienie punktów respectu na dzielnicy zamontowałem PePitowi dodatkową trąbkę Smile Oooo taką .... Smile

[Obrazek: 86f85de91acc3d5agen.jpg]

Teraz to przynajmniej chyba sie zastanowi Ktoś gdy nastepnym razem bedzie chciał sie zle zachowac bo bedzie kojazyl ból uszu całej swojej załogi znajdujacej sie w aucie Smile

[Obrazek: Foto-FJMWOPMY.jpg]
[Obrazek: Foto-COOZLD6F.jpg]
[Obrazek: Foto-TO7JCEZA.jpg]

Oprócz trąbki to pierwsze co to zalałem silniczek jak i skrzynke.... dodatkiem do oleju MILITEC
Beka beką ale przetestowany bojowo w mojej 300konnej Multipli, która nie zawsze była szczelna i gdyby nie militec to dawno by sie przytarła a przynajmniej panewki by sie poobracały Smile Aaa łatwo ze mną nie ma Smile Tak samo jak w silniczkach spalinowych w modelach RC co kręca się po trzydziesci parę tysięcy obrotów na minutę.... żyją mi dłużej jak i nie grzeją się tak co daje wiecej fanu Smile Pooolecam, bo nasze silniczki delikatne są Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Piterson - 18.12.2014

(18.12.2014, 20:27)MonJac napisał(a): Jako że odniosłem jakieś takie dziwne wrażenie że dosyć często mi wymuszają i lekceważą na drodze jak tnę Smarcikiem to w ramach podniesienie punktów respectu na dzielnicy zamontowałem PePitowi dodatkową trąbkę Smile Oooo taką .... Smile

[Obrazek: 86f85de91acc3d5agen.jpg]

Teraz to przynajmniej chyba sie zastanowi Ktoś gdy nastepnym razem bedzie chciał sie zle zachowac bo bedzie kojazyl ból uszu całej swojej załogi znajdujacej sie w aucie Smile

[Obrazek: Foto-FJMWOPMY.jpg]
[Obrazek: Foto-COOZLD6F.jpg]
[Obrazek: Foto-TO7JCEZA.jpg]

Oprócz trąbki to pierwsze co to zalałem silniczek jak i skrzynke.... dodatkiem do oleju MILITEC
Beka beką ale przetestowany bojowo w mojej 300konnej Multipli, która nie zawsze była szczelna i gdyby nie militec to dawno by sie przytarła a przynajmniej panewki by sie poobracały Smile Aaa łatwo ze mną nie ma Smile Tak samo jak w silniczkach spalinowych w modelach RC co kręca się po trzydziesci parę tysięcy obrotów na minutę.... żyją mi dłużej jak i nie grzeją się tak co daje wiecej fanu Smile Pooolecam, bo nasze silniczki delikatne są Smile

Kiedyś nawet przyjechałeś tą multiplą do sierakowa na zlot ( byłeś kilka minut), niestety, ale nie miałem okazji zobaczyć twojej multipli na żywo, widziałem ją tylko na filmiku i jak była wystawiona na sprzedaż.
Moja jeszcze się kula, jest w rodzinie, ale kierowca się zmienił.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - sasklacz - 19.12.2014

- aktuator Optigear
- chlodnica oleju Mocal
- spojler Brabus
- grill Brabus
- klejenie przednich paneli (dziewczyna chciala upolowac psa)
- swiatla dzienne + doswietlanie zakretow halogenami
- sterowanie oknem pasazera z fotela kierowcy

Wszystko oczywiscie w smartwarszawa.pl . Wrotka powoli zmierza w kierunku Brabus+


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - agary35 - 20.12.2014

Remap silnika, przeróbka na pełen automat.

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka


Menu