smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - ruciu - 20.12.2014

Zakupiona z forum szuflada w końcu trafiła pod siedzenie kierowcy Smile do środka powędrowały w końcu dedykowane do Smarta gumowe dywaniki. Przy okazji również sprzątanie się odbyło Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - jaczmy - 23.01.2015

A ja dziś wyprałem tapicerkęSmile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - brat_hanki - 01.02.2015

Hej,

Kolega wygłuszał auto, to stwierdziłem, że też się pobawię...

[Obrazek: n7yyht44os11.jpg]
[Obrazek: eo8ht5rah9yd.jpg]

Wiem, że już ktoś na forum to robił i nie jestem pierwszy. Jeszcze wygłuszę drzwi do kompletu.

Jak już miałem dywan na zewnątrz to pranie "na bogato" Wink

[Obrazek: edsmmz3nyc23.jpg]

Piana aktywna, potem myjka wysokociśnieniowa, potem wyciągniecie wody odkurzaczem do prania dywanów, potem jakiś ostry preparat do prania dywanów, potem szczotkowanie, potem 2x pranie odkurzaczem z płynem do dywanów, potem dwa razy płukanie woda i 24h suszenia dwoma wentylatorami, fotele już bez szaleństw tylko dwa razy przeprane odkurzaczem.

Jak już były zdjęte wszystkie plastiki, to dokładnie wyczyszczone i pociągnięte jakimś detailingowym preparatem do regeneracji plastików. Po jednokrotnej aplikacji i wyschnięciu i wypolerowaniu różnica jak widać:
[Obrazek: 6zeackn2cfqr.jpg]

Na wszystko poszły dwie aplikacje. No i jeszcze wrzuciłem ledowe podświetlenie podłogi, za jednym zamachem.

[Obrazek: f5j3xrs0ppnx.jpg]

I jeszcze rozruszałem zamek w klapie, początkowo nie szło kluczyka włożyć do końca, ale po 3h walki działa jak nowy i w razie czego da się smarka otworzyć kluczykiem.

pozdrawiam


Odp: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - kotomysz - 01.02.2015

Wiele dobrej roboty...! Teraz będzie przyjemnie Smile

Wysłane z mojego LG-D855 za pomocą Tapatalk 2


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - rogas - 01.02.2015

brat_hanki - świetna robota gratulacje !!!!


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - the.ja - 02.02.2015

Wczoraj odebrałem auto z polerki i ceramiki, przy okazji sprawdziłem top speed. Myślę, że z górki jeszcze by się bujnął...
[Obrazek: IMG_4392_zpsgoljta9n.jpg]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - spysiu92 - 02.02.2015

Jak wylaczysz ogranicznik, to nie tylko z gorki Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - damiano.o - 02.02.2015

Remapa wskazanaSmile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - spysiu92 - 02.02.2015

To juz w ogole Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Guniu - 03.02.2015

chciałem szukałem, prosiłem.. nie ma chyba w Gw kogos kto by mi normalnie świece żarowe wymienił.. nawet w niby warsztacie mercedesa kręcą nosami gorzej jak na ciężarówkę :( poprawiłem wężyk od spryskiwacza bo nie miałem natrysku na tylną szybę.. ale ze świecami załamka..


Menu