smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - MariuszB - 19.08.2016

1. Refreshing roletki bagażnika, zamontowanie gumexów końcowych fi 14mm dzięki czemu rurki wchodzą na wcisk w boczki i jest ładnie napięta.
2. Wymiana linki klamki zewnętrznej lewej (prawa wymieniona w zeszłym roku). Teraz klameczki chodzą aż miło Smile
3. Wymiana opon tył na właściwy profil (Niemiec założył 65 i o dziwo nawet TUV przechodził)
4. Montaż navi garmin
5. Przesmarowanie tylnego zamka klapy.
6. Wymiana żarówki lampki wnętrza
7. Detaling zewnętrzny, woskowanie na gorąco i na zimno.
8. Impregnacja soft dachu, drugi raz w tym sezonie Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Python013 - 20.08.2016

Wymieniłem korasy turbin w moim półauta i w drugim półauta od brata :P
Wymyłem za pomocą dimera i karchera z gorącą wodą intercoolery, rury dolotowe i wylotowe.
Odpowietrzyłem w obu układ chłodzenia, wymieniłem olej i filtry.
W moim dodatkowo zreperowałem (zamiast kupować za 150zł) zerwaną linkę klamki wewnętrznej lewych drzwi. Banalna sprawa, koszt około 10zł razem z piwerkiem i 10 minetek roboty Very happy


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Marek - 20.08.2016

Zaglądałem co tam mam pod siedzeniem [VICTORY HAND]️ podkręcałem troszkę bassssu i od pasażera podgrzewania siedzeń przewód z lewego do prawego pod wykładziną schowałem. [attachment=15011]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - psuwacz - 21.08.2016

To ja widzę, że się woziłem po kontynencie naszym starym, a tu u szanownego Smart się rozmnożył Very happy No to szczere, choć spóźnione gratulacje!


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - szef_ff - 21.08.2016

czwarty raz zdjąłem zderzak i gapiłem się na skrzynię Very happy


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Marek - 21.08.2016

(21.08.2016, 12:26)psuwacz napisał(a): To ja widzę, że się woziłem po kontynencie naszym starym, a tu u szanownego Smart się rozmnożył Very happy No to szczere, choć spóźnione gratulacje!


Dzięki ale gratulacje to nalezą sie Jareckiemu ze zrobił kawał dobrej roboty, oraz ze nadal dzielnie znosi moje telefony typu a gdzie jest to podłączone albo jak to czy tam itp Wink ja tylko juz gotowe kupiłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 23.08.2016

Naprawiłem światła do jazdy dziennej (prowizorycznie).
Odcinamy spaloną djodkę, a by pozostałe nie świeciły zbyt jasno na jej miejsce wlutowałem 21W od kierunkowskazów. Ledwo się żarzy, więc się nie nagrzeje i niczego nie uszkodzi. Na lampę po drugiej stronie auta nakleiłem zasłonkę z folii nieprzezroczystej i po robocie. Teraz mam czas na szukanie zamiennika lub na zbieranie kasy na oryginał, 1100 zł w mesiu na jedną stronę, lub 600 na aledrogo za zestaw na dwie. L


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 23.08.2016

Kup za około 60zł komplet 2 oczek NSSC, porównaj jak będzie to wyglądać i świecić w stosunku do oryginałów, albo od razu kup komplet NSSC za około 200 zł (ale wtedy odrobina "rzeźby" przy ich mocowaniu w ramce).


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - ŁYSY13 - 23.08.2016

Lolek zrobiłeś fotki dawaj to ciekawe jak i co


Wysłane z iPhone 6s Łysy13 emeryt


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 23.08.2016

Piotruś, nie umiem, ale jak u mnie będziesz to Ci wszystko zademonstruję i poproszę o zrobienie zdjęć. Tzn. oczywiście zdjęcia zrobić umiem, tylko ich wstawianie to ani be ani me. L


Menu