smartklub.pl
Nic sie tu nie dzieje??? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Nic sie tu nie dzieje??? (/t-nic-sie-tu-nie-dzieje--350)

Strony: 1 2


Nic sie tu nie dzieje??? - Gość - 17.12.2003

Zauwazylem ze bardzo malo ludzi tu w forum cos pisze. Nie macie nic do opowiadania np. co smiesznego co was spotkalo w zwiasku z Smartem albo moze macie jakies problemy z smartem i inni w clubie moga wam pomuc.

oto moje smieszne zdazenie:
Bylem tankowac na takiej pipiduwie zatankowalem do pelna ca. 20l ide zeby zaplacic a pani spzedawczyni domnie " Jest to to nowe Elektryczne Autko" a ja z usmiechem na to " Tak a ja zatankowalem dla mojego Radia" Pani sie bardzo gupio zrobilo ze niemogla nic wiecej powiedziec za zaplacilem i z usmiechem wsiadlem do mojego Elektrycznego Autka...

przezyliscie tesz cos smiesznego no to piszcie

Smartige Pozdrowienia
Grzegorz


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - Ket - 17.12.2003

Może nasi szanowni klubowicze są tak zajęci przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia, że zapomnieli już o naszym klubie... ?????? :-?

Halo !!!!!!!!!!! Gdzie się wszyscy podziewają ????? Właśnie się dowiedziałam, że jak nic nie będziecie pisać na forum na Święty Mikołaj przyniesie wam ogrooooomną ruzgę !!!!!!!!!!!!!!

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - basteks - 17.12.2003

Mnie wczoraj zaczepił facet i powiedział że fajny jest ten nowy matiz.
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - Gość - 17.12.2003

Witam,
Ja sie nieodzywalem jakis czas, bo mialem przykry i dosc tragiczny w skutkach wypadek samochodowy(nie smartem) smarta jak narazie nie posiadam, ale gora do wiosny bede mial!!!Smile)))))) pozdrawiam!!!


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - Gantz - 17.12.2003

Ja któregoś dnia uśmiałem się do łez jak koleś ( znawca motoryzacji jak się określał ) poprosił mnie żebym otworzył maskę i pokazał silnik jego koledze. Troch się mu zrobiło głupio!! Hahahaha
sami specjaliści Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - Gość - 21.12.2003

Witaj Robert !!!!!!!!!
Mozna powiedziec "witaj wsrod zywych !!!!"
To naprawde cud !!!


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - Gość - 21.12.2003

to nie moja histora ale z angielskiego forum smartowego; uwazam ze niezla;

Do kierowcy smarta stojacego na swiatlach drogowych w jakies wsi w srodkowej angli zapukal dziadek do okna. Ten otwiera okno a dziadek do niego z tekstem.
"Alez prosze Pana, nie powinien pan zjezdzac nim [smartem] z pola golfowego, przeciez nimi nie wolno jezdzic po drogach"

Smile


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - Gość - 15.04.2004

[Obrazek: catmouse.gif]
[Obrazek: tigre.gif]
[Obrazek: big_eyes.gif]


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - ABUK - 16.04.2004

WCZORAJ GOŚĆ SZEDŁ Z PANNĄ I POWIEDZIAŁ ZOBACZ A ONI NAWET WYMONTOWALI TYLNE SIEDZENIA!!!!!


Re: Nic sie tu nie dzieje??? - ABUK - 20.04.2004

przykro mi to powiedzieć, ale od 20 godzin logowały się tylko 3 osoby chyba tracimy popularność szkoda. Ja w każdym bądź razie jadę na grilla w sobotę pozdrawiam wszystkich klubowiczów Kuba


Menu