smartklub.pl
Wymiary na Kargula - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Wymiary na Kargula (/t-wymiary-na-kargula--3571)

Strony: 1 2


Wymiary na Kargula - ŁYSY13 - 04.12.2010

No właśnie tak ma lysy 13 Lewa strona i prawa


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - mouzes - 04.12.2010

a ja myslałem że temat miał być już zamknięty ? Very happy


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - ŁYSY13 - 04.12.2010

Jaki tamten o miganiu tak


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - biedronka - 05.12.2010

ja mam około centymetr różnicy w dieslu a biedronki szczerze jeszcze nie sprawdzałem ale chyba jest dobrze skoro nie ściąga i opon nie tnie


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - PKO - 05.12.2010

kazdy jezdzi na co go stac wypadkowy czy bez nie ma znaczenia nikt nikogo nie ma zamiaru uswiadamiac ani krytykowac tylko dlaczego tak ciezko sie do tego przyznac ?? glosic nieprawde i na sile kazdego uswiadamiac, wyzywac od (...) mysle ze przyklad biedronki jest najlepszym dowodem ... robienie szumu nie ma sensu Hammer


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - PKO - 06.12.2010

dla niewtajemniczonych


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - 15tom - 06.12.2010

kurcze to jest spora różnica powinno pociac opony,może to tylko wachacz krzywy, a swoja drogą ta nazwa NA KARGULA jest super trza opatentować Very happy


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - biedronka - 06.12.2010

dziś byłem na regulacji zbieżności diagnosta oglądał wszystko co tylko możliwe i nie stwierdził żadnych uchybień ani uszkodzeń mechanicznych tzn. powypadkowych a różnica malutka jest więc zmierzyliśmy przekątne i odległości kół przednich i tylnych wszystko ok. a na błotniku jest różnica myślę że odpowiednie ustawienie plastikowych elementów ma tutaj duże znaczenie począwszy od zawiasów drzwi na mocowaniu błotnika skończywszy. Ponadto rozbierając drzwi pod zawiasami są takie dystanse aluminiowe w jednym smarcie mam je grubsze a w drugim węższe mimo to oba są oryginalne i nie wiem czym to jest spowodowane dodam że obydwa maleństwa z2000r. (czeski film)


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - Aneczka - 06.12.2010

Masz rację Biedronka - to kolejny urok naszych smarcików. Niektóre smarty tak mają i wcale nie są po przejściach, mimo, iż tak twierdzą nasi Koledzy? "eksperci". Analogicznie przypomina mi się tutaj powiedzonko, które większość klubowiczów rozbawia do łez: "jak nie ma zaślepki, to bity" Very happy.
Poniższa fotka z dedykacją dla naszych klubowych "ekspertów". Panowie, tym razem pudełeczko - ekspertyza do bani, beleczka i przód dziewicze. Wasza teza poległa Wink. Mimo mojej sypmatii do Ciebie, to muszę napisac: Piotrus trochę żen, co ....?


Odpowiedź: Wymiary na Kargula - biedronka - 06.12.2010

Ania ale to nie ta beleczka Hammer sprawa rozchodzi się o belkę pod spodem auta do której przykręcony jest magiel i wahacze trzeba plastik przedni z pod spodu zdjąć żeby ja mieć na wierzchu do obejrzenia


Menu