smartklub.pl
Dzięki za choinkę zapachową :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Dzięki za choinkę zapachową :) (/t-dzieki-za-choinke-zapachowa--3593)

Strony: 1 2 3


Dzięki za choinkę zapachową :) - Gość - 11.12.2010

Witam,
Chciałbym podziękować osobie, która jakieś 2 tygodnie temu (pierwszy mocny śnieg w tym roku) wsadziła mi za szybę smarta zapachowego oraz naklejkę smart klubu na parkingu w Galerii Mokotów na poziomie Parasola Smile Jakież było moje zdziwienie, gdy wracałem do samochodu i zobaczyłem z daleka "coś przy szybie" Smile Pierwsza myśl to: dziewki mnie kochają, ale to jednak użytkownik smarta :P

Jeszcze raz dzięki, w smarcie (brudnym, bo brudnym) ładnie pachnie Smile


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - Siekierka - 11.12.2010

hejka,

w takim razie podziękowałeś aż trzem osobom, Biedronkom i mi Smile Jowitka znalazła nieoznakowanego smarta, ja miałam w smarciochu gadżeciki, a Maciek je zainstalował w taki sposób, żebyś ich nie przeoczył Smile Fajnie, że mogliśmy sprawić Ci miłą niespodziankę Smile Koczowaliśmy na Ciebie parę minut, aż zmarzliśmy Wink


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - Gość - 11.12.2010

Kurcze, patrząc na avatara żałuję, że siedziałem tyle w Jeff'sie Very happy


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - kasiunqa - 11.12.2010

a my pozdrawiamy z Pomorskiego ;P


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - PKO - 11.12.2010

pomorze wita w-we Beer Beer Beer


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - Gość - 11.12.2010

Smile


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - RobsonWawa - 11.12.2010

Witaj w klubie kolego Smile Beer


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - plesniak - 11.12.2010

Tyh którzy witają luteckiego informuję że on jest tu od baaardzo dawna Smile tylko rzadko pisze Smile


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - biedronka - 11.12.2010

Płock wita pozdrawia i zaprasza do aktywnego klubowania skąd jesteś i jakiego masz smarta? znajdz temat "my i nasze smarty czyli jak nas rozpoznać w ciemnej ulicy" i dopisz się do listy klubowiczów.


Odpowiedź: Dzięki za choinkę zapachową :) - Gość - 11.12.2010

Tak jak pisał kolega pleśniak, smarta mam już wiele lat (chyba z 5), a i na forum się zapisałem wiele lat temu, ale nic nie pisałem (i czytać też nie czytałem).

Jestem z Warszawy, jeżdżę F2 z 2003 roku, aczkolwiek przód ma z przed liftingu. Jak go kupiłem to nie wiedziałem, jak powinien wyglądać, okazało się więc że był robiony :-/ No i tak nim fruwam tyle lat. Bardzo o chłopaka dbałem kiedyś (cały czas czyściutki, wymiana wszystkiego na czas, klakson pneumatyczny od tira :P), ale ostatni rok coś mi dużo pali, obraziłem się na niego i jest lekko zapuszczony Smile

Kiedyś jeździł z logo tvn (kilka osób go widziało), po ostatnim zdarzeniu, kiedy kobieta mi cofnęła w przód i wszystko w serwisie na nowe wymienili, już śmiga bez logotypu Smile


Menu