smartklub.pl
M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku (/t-m-i-k-o-l-a-j-wesolych-sw-i-2011-roku--3617)

Strony: 1 2


M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - ŁYSY13 - 19.12.2010

Wszystkiego dobrego dla dyrektora i całej ekipy co robi skład i ładw naszym SMARTKLUBIE . Dzięki za MIKOŁAJA i prezęciki.
Wszystkim zdrowotnści i bez płaczu na forum
W E S O Ł Y C H Św Smile Very happy
Gantz
Bastek
Pleśniak
PKO .
Wam naprawde dliście CZADU było mocno .
Ten rok był naprawde bogaty zloty spotkania i extra prezęty D Z I Ę K I Very happy


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - PKO - 19.12.2010

ja chcialbym tez dopisac sie do zyczen i zyczyc wszystkim zdrowych , szczesliwych oraz spokojnych swiat calej ekipie smart klubu Beer Beer Beer


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - SmarcikS - 19.12.2010

SmarcikS również życzy wszystkim klubowiczom Zdrowych i Spokojnych Świąt


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - biedronka - 19.12.2010

biedronki dołanczaja sie do życzeń i pozdrowienia dla zarządu klubu dzieki za całokształt pracy


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - Siekierka - 19.12.2010

Dużo spokoju, zdrowia oraz .... nowego i wymarzonego modelu smarta pod choinką ... Very happy


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - RobsonWawa - 19.12.2010

Witam.
Dosyć wcześnie zaczynamy z życzeniami,ale może nie wszyscy zdążą przeczytać czego komu? kto i jak życzy? Więc i Ja do życzeń wam dołączam :
Życzę wam kochani Smarciarza :
Aby zdrowie zawsze wam dopisywało.
Aby Waszym rodzinom nigdy go nie brakowało.
Życzę Wam Radości i Miłości tak tej wzajemnej jak i rodzinnej.
Życzę Wam prezentów pod choinką upragnionych,
życzeń tajemnych spełnionych.
Niech Wasze smartki bez awaryjek śmigają i zawsze do domu
całe wracają.
Życzę wam życzliwości i pomocnej dłoni gdy jakoweś nieszczęście w drodze was dogoni.
Tych i wielu innych życzeń spełnienia, życzę wam z okazji
ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Smile Smile Smile

Smile Smile Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy RobsonWawa


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - 15tom - 19.12.2010

troche wczesnie na zyczenia ale lepiej wczesnie niz wcale .Wszystkim bez wyjatku zycze naprawde z całego serca baaardzo duzo szczescia,zdrowia i spokoju, kazdemu wielkiego prezentu pod choinke ,tak wielkiego żeby sie tam nie zmiescił i zdrowych spokojnych swiąt


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - RYCHOMR - 19.12.2010

Życzę tego samego wszystkim Klubowiczom jak i sobie samemu....Wielu tysięcy kilometrów bezawaryjnych przejechanych Smartem...z bananem na ustach !!!Żadnych niespodzianek w drodze, oraz nieplanowanych wydatków nie życzymy sobie...Natomiast przyjemności samych oraz pomyślności wszelakiej,a szczególnie zadowolenia, uśmiechu i zdrowia aby było nam dane w dostatku wzajemnie sobie życzmy !!! Beer Beer Beer Beer Beer Beer


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - plesniak - 20.12.2010

Rok wypasiony, cięzko będzie powtórzyć. Ja zacząłem przygodę ze smartem w styczniuu - efekt już drugi smart Smile

Zaliczyliśmy kilka spotkań lokalnych, Wyjazd na targi motoryzacyjne w Lipsku, wyjazd do fabryki Hambach we Francji, Wizyta w Brabusie w Bottrop, Zlot Czeskiego Smartklubu w Koprvnicy, potem zlot w Wieluniu z kupą smartów Smile, potem Zell (które niestety mnie ominęło ale Riccione już nie daruję), potem Zlot w Łodzi z nadspodziewaną iloscią smartów. Kilka nowych gadżetów klubowych (zapachy, podkładki).

Jest w rezerwie duzo fajnych pomysłów na następny rok - pomysły które zostały w przechowalni ze względów róznych - czyli karty klubowe, nowy regulamin klubu, jednodniowy wyjazd do Poznania do Szkoły Auto na naukę Eco Drivingu i Safe Drivingu. Może w następnym roku się uda. Możnaby tez zaliczyć jakieś targi motoryzacyjne Smile

Wesołego itp dla wszystkich. Smile


Odpowiedź: M I K O Ł A J & WESOŁYCH ŚW i 2011 roku - dOmi___ - 21.12.2010

Również ja się dołączam do wszelakich życzonek =D

Zdrowych wesołych świąt spędzonych w gronie rodziny (nie zapominać o smartach - moj to już też rodzina =D) i szczęśliwego smartowego roku 2o11 =D mam nadzieje, że w tym nowyn roku będzie mi dane wkońcu z wami się zobaczyć....

Ściskam wszystkich razem i każdego z osobna jeszcze raz wszystkiego dobrego =P


Menu