smartklub.pl
[450] 450 Korekta, remap, zmiana, tuning, soft i oprogramowanie - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Tuning (http://smartklub.pl/f-tuning--89)
+---- Wątek: [450] 450 Korekta, remap, zmiana, tuning, soft i oprogramowanie (/t-450-450-korekta-remap-zmiana-tuning-soft-i-oprogramowanie--3648)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - biedronka - 10.01.2011

mój właśnie tak jedzie jest dobrze a nagle traci siłę zawór turbiny działa i wyregulowałem go metodą prób i lepiej już nie da się go ustawić chyba że miernikiem ciśnienia doładowania lecz All nie ma takiego miernika więc sam to ustawia na wyczucie prawdopodobnie a skoro turbina byłaby słaba to nie da ciśnienia 0,8 bara aby otworzyć zawór więc nie da również 0,9 bara aby przeładować reasumując jedno zaprzecza drugiemu a nawet wyklucza drugie t ja już nie wiem co jest grane zakręciłem się bo im głębiej wnikam w temat tym więcej niewiadomych się pojawia a na pytanie czemu przeładowuje nikt nie zna odpowiedzi


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - PKO - 10.01.2011

Cytat:All-capone pisał(a)):

więc prosze k... m..ć nie zrzędzić na soft z powodu wchodzenia w tryb awaryjny tylko sie douczyć jak to działa .

Robert powoli powoli a czy jak u Ciebie ktos wgrywa program to nie powinny byc wykonane jakies testy i po wgraniu programu auto powinno zapier.alc lepiej niz na standardowym programie ?? a jak juz cos sie dzieje to nie powinienes tego zrobic tak zeby bylo dobrze ?? (nie mowie ze gratis) , pamietasz jak ja wgrywalem program u Ciebie to ja i Ty wykonalismy testy a nie ze ok wgrane siano i gwarancja do bramy a paliwo do ulicy Rolleyes


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - ŁYSY13 - 10.01.2011

All co kłamiesz o programie wbijanym ponownie w nocy około 1 - 2 RANO bo tamten dawal obiaw jak u Biedronka ?????


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - biedronka - 10.01.2011

z wypowiedzi Alla można wywnioskować że turbina jest zepsuta bo przeładowuje 0,9 bara a nie otwiera zaworu którego zakres pracy ma 0,8 bara i gdzie tu k.... logika jakaś aby umiejętnie się z czegoś wytłumaczyć trzeba najpierw to dobrze przemyśleć niedługo dowiem się że hamulce mi trzymają i dlatego nie jedzie więcej jak fabryka dała he he śmieszna dziecinada się z tego robi ja pewnie dopiero we włoszech kupię sobie program z którego będę zadowolony


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - Devil - 10.01.2011

Sprawdź Biedronka zawór wastegate (zawór turbiny),często zdaża się,że to właśnie on się zapieka i stąd ten tryb awaryjny.

All zły ,niedobry,brrrr....
natomiast jak ktoś coś potrzebuje dzwoni do niego i gratis ma poradę, wtedy All jest cacy.
Bez komentarza....


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - PKO - 10.01.2011

Cytat:Devil pisał(a)):
Sprawdź Biedronka zawór wastegate (zawór turbiny),często zdaża się,że to właśnie on się zapieka i stąd ten tryb awaryjny.


caly czas biedronka o nim pisze ...




All zły ,niedobry,brrrr....
natomiast jak ktoś coś potrzebuje dzwoni do niego i gratis ma poradę, wtedy All jest cacy.
Bez komentarza....

nie wszyscy musza byc zadowoleni z programu ale nikt nie napisal ze ALL jest zly czy niedobry Rolleyes


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - Gość - 10.01.2011

polecam wszystkim którym coś nie gra podjechać do Roberta i po sprawie .dogadac sie na miejscu wypic kawke pozwiedzac okolice i do domu albo lepiej zadzwonic powiedziec co jest na sercu nie tak i też będzie dobrze, a tutaj miliony teorii ,miliardy problemów i nikt nie wie co jest.
Jak kto chce mieć super smartcenter z otwartymi rękami zaprasza na naprawy.mi auto nie działało naprawili my je zrobili dogadali zapłacili i jest genialnie pieknie i dobrze jak cos jest nie tak dzwonie a nie rozpisuje się ze mam obstrukcje...


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - Gość - 10.01.2011

Witam poszukuje osoby( elektronik) w okolicach Sosnowiec,Będzin (najlepiej) ,Dąbrowa Górnicza w sprawie wymiany oprogramowania do F2
Tel 600 913 150 Będzin


taki był temat postu a zeszło na moj smart nie jedze a all nie jest juz fajny....
to chyba nie jest pisanie na temat znam jedno takie forum z którego uprzejmie poprosilem o odejscie ....


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - ŁYSY13 - 11.01.2011

Nikt nie powiedział że All jest zły tylko stwierdziliśmy fakt o programie i wstrojeniu .A forum jest własnie poto .Kto ma problem pisze i robi . A my potpowiadamy tak jak teraz tobie .All jest kozak z elektryki i tego nikt nie powie że nie .Jedna sprawa nie obala mitu tylko liczy sie podejście do sprawy


Odpowiedź: Oprogramowanie do F2 - Gość - 11.01.2011

Ja wszystko rozumiem i nie mam nic do nikogo o to co pisze ale zwracajmy uwagę na to o co kto pyta i trzymajmy się tematówSmile


Menu