smartklub.pl
nowe klubowe koszulki - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: nowe klubowe koszulki (/t-nowe-klubowe-koszulki--3711)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - kasiunqa - 07.02.2011

tak jak pisze robson, tylko na email. na priva nie zawsze można liczyć, email jest tylko pod koszulki i nie bedzie bałaganu.
Adresy i telefony są mi potrzebne do ustalenia wysyłek zbiorczych, a telefony do dogadywania się w razie czego.
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych nie bedą przeze mnie nikomu przekazywane a jedynie wykorzystane do realizacji zamowień ;-]


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - RobsonWawa - 08.02.2011

zamowienia@kasiunqa.com.pl


Aby nie przegapić Smile


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - DaSza - 08.02.2011

A są możliwości jakichś innych kolorów?
Można coś negocjować?
Moja będzie nie pocieszona że nie ma np. łososiowych Crying Crying


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Biolog - 08.02.2011

nie przesadzajmy... jeden by chcial lososiowy a drugi trawnikowo-sianowy. tak jak Kasia pisala wczesniej, nikt ni bedzie rozpakowywal calego pudla koszulek po to tylko aby wyjac jedna w jakims tam kolorze....


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - DaSza - 09.02.2011

Kolego, nie ma się co gorączkować i niezdrowo podniecaćSad
Grzecznie się spytałem, a to chyba zawsze wolno?
Przecież nie wybrzydzam nie marudzę,
zamówienie złożyłem na to co jest.
A może znajdzie się grupka osób które jednak by chciałyby np. żółtą koszulkę i będzie taka opcja, więc grzecznie się pytam.
Dla mojej małżonki, kolory są bardzo ważne i to wszystko.
Dla mnie jak i większości chłopów morela to kolor nie owoc, a łosoś to ryba. Więc Szanowny Biologu, uszanuj gusty i potrzeby innych i się niepotrzebnie nie gorączkuj.
Tym bardziej że jak spojrzysz w galerie, to akurat w przypadku Smarcików czego, jak czego ale różnorodności kolorystyki nie brakuje.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - plesniak - 09.02.2011

Ja na 2 Łososiowe się zapiszę jakby to coś zmieniało Smile


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - ŁYSY13 - 10.02.2011

A to niedarady zobaczyć jak to wykonane i dopiero zamawiamy ?? Dlaczego tak zrobicie partje i wtedy dajemy kto ile i jakie Prawda
Myślałem że tak i ktoś zobaczy .Paweł ja w tej firmie HAKO miałem wiele czapek i tiszertów ale sam widziałeś co jest grane .Jedna partja trzyma rozmiar a pozostałe nie mailto:hako2@hako.com.pl


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - biedronka - 10.02.2011

dobry pomysł aby zrobić kilka sztuk żeby można było dotknąć ocenić jakość i wtedy konkretne zamuwienie złożyć i wyprodukować dużą ilość takie moje zdanie


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - kasiunqa - 11.02.2011

W wyprodukowaniu kilku szt nie ma sensu, bo stworzenie matrycy do tych nadruków to lacznie wyszlo 180 zł neto. więc zrobienie kilku szt mija sie z celem.
Firma ma duze doświadczenie w produkowaniu takich rzeczy więc nie ma co się martwić. Wszystko ustalają przed produkcją ze zlecającym.
Po drugie... kiedy chcesz to obmacać, kiedy mają to wszyscy obmacać i gdzie? Tourne po Polsce mam z nimi zrobić, żeby zdązyć do zlotu?

koszt takiego t-shirta wykombinowałam to tak, że taniej niż w jakimś lumpku, ale zawsze się znajda tacy co zamarudzą.... heh....
20 zł ryzykujesz jedząc pizze w nieznanym miejscu, i co najwyżej jej nie zjesz, a gwarantuje ci że t-shirt bedziesz nosił z zadowoleniem.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - ŁYSY13 - 11.02.2011

Ok wszystko sie zgadza ja napisałem wcale nie złosliwie .Tylko mam 4 szt 2 damskie i 2 dlamie i czy rozmiary trzyma firma .To naprawde los sama zobaczysz że to nietakie wszystko fajne co jak zamała będzie a jest wiele z rozmiarem xxxl no xxl


Menu