smartklub.pl
nowe klubowe koszulki - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: nowe klubowe koszulki (/t-nowe-klubowe-koszulki--3711)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - RobsonWawa - 01.02.2011

Piotrze. To nie o to chodzi.Jak zauważłeś poparłem Twoją propozycję składek po 100 , jestem za finansowaniem z budżetu klubu. Moja propozycja miała na celu przyspieszenie procesu, jego tworzenia i wykorzystania na konkretny cel t.z.n. koszulki klubowe. Ty Piotrze, ja , czy inni, możemy sobie pozwolić nawet na indywidualne zamówienia takich gadżetów, ale chodzi raczej o to abyśmy byli Klubem, zespołem.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - ŁYSY13 - 01.02.2011

Co do składek prosiłem o podanie nr konta i niema dalej Prezesa niema i nic niema .A tiszert jak niema Prezesa to tylko planowanie .Szefa niema składek niema .Plan robimy i czekamy .


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - RobsonWawa - 01.02.2011

Szef się pokazał Smile Czyta posty Wink


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - kasiunqa - 01.02.2011

Piotr koszulki to tylko pomysł, wpierw czekamy na wyłonienie jakiegoś projektu, projekty które wstawilam są tylko przykładem wg którego ktoś może złapie wenę.
Co do finansowania ich zakupu wszystko jest do ustalenia i wydaje mi się, żeby jednak były poza składkami. jeden bedzie chcial 3, inny 4 a inny tylko jedną, ktoś damską, ktoś męską.
na razie namawiam do stworzenia jakiegoś sensownego projektu, który wyłoniony będzie w drodze głosowania na projekty stworzone przez nas.
mamy wśród nas wielu artystów więc do dzieła,.
jeśli natomiast chodzi o organizację ich zamówien, to mogę się zając tym np ja, albo ktokolwiek inny. nie musi być przecież to ciągle prezes, który i tak jest zawalony innymi zajęciami w klubie.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Pyra557 - 01.02.2011

Może się wychylam,ale moja koszulka jest już robiona.Z przodu haft+aplikacja toczka w toczke takie jak nalepka z logo a z tyłu sitodruk z zarysem F2.Jak będzie gotowa,to wkleję fotki.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Gość - 01.02.2011

no Waldek Szacun Very happy My z ms2 tez juz ze swoimi działamy.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Pyra557 - 01.02.2011

A napis "Smart Team Poznań" będzie? Wink


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - ŁYSY13 - 01.02.2011

Jak tak to robimy swoje będzie kolorowo fajowo


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - plesniak - 01.02.2011

Mam pytanie czy macie wogóle koncepcję na te koszulki? co na nich chcecie tak żeby wszyscy byli zadowoleni? Ja mam w domu już 4 koszulki smartklubowe. Tak się po prostu zacząłem zastanawiać nad sensem całego przedsięwzięcia. To juz lepiej zamowić takie wyszywane plakietki (Łysy wie o co chodzi) kupić dobrej jakości T-shirt i ponaszywac sobie. Solidnie wygląda i nie świeci po oczach tak że poza zlotem to się nigdzie nie nadaje.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - ŁYSY13 - 01.02.2011

O prosze wstyd fee ja latam jak tylko moge a ty co nawet śpie . Tak wiem i poco mam latać ? Załatwiałem z szefem i co 8 do 10 tel w temacie jazda po 4 razy w dzien . Miałem pokazałem w Wieluniu nikt nie powiedział robimy .Bo poco nie zadarmo poco składki ?


Menu