smartklub.pl
nowe klubowe koszulki - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: nowe klubowe koszulki (/t-nowe-klubowe-koszulki--3711)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Pyra557 - 02.02.2011

W galerii Seba,w galerii Very happy


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Gość - 02.02.2011

Juz widze widze. Ale Polo widze sobie zrobiłeś Very happy Fajowo


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Pyra557 - 02.02.2011

Źle to chyba nie wyszło.Jak uważasz?


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Gość - 02.02.2011

nie no jest oki. Tylko na plecach tez by się jakies wielkie Logo przydało.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - ŁYSY13 - 03.02.2011

Biedronka to ma projekt a koledzy zobzczycie.Same biedronkowozy latały widziałem


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - Gantz - 05.02.2011

Kochani.
Ja popieram każdą inicjatywę. Wiele już przeżyłem tu takich, które z różnych powodów nie doszły do skutku ale również dużo wyszło za co jestem wdzięczny. Wiem tylko jedno (z doświadczenia), że nie ma co robić głosowań wyborów itd. 2-3 osoby powinny się zebrać i zgadać mailowo, ustalić wzór i je po prostu zrobić. Po wykonaniu kilku szt jako próbnej serii wrzucają info na forum i na smarterze, że są i kosztują tyle i tyle. Wpłata, zlecenie i się robi. Ja oczywiście służę swoją pomocą i jeśli trzeba chętnie pomogę. Kasia pisz do mnie albo zadzwoń jak będziesz miała chwilę i wszystko ustalimy co do wyglądu. Finansowanie na razie zostawmy bo to się ustali później. Jak to się mówi: po owocach go poznacie Smile
Trzymam kciuki.
PZD


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - kasiunqa - 05.02.2011

oto nowe projekty, dla kazdego smart się znajdzie łacznie z właścicielami crossblade'ów jakby się znalazł.
to jedyne modele, ktore znalazłam w tym samym stylu żeby były damskie i męskie zbliżone do sibie fasonem. Z tyłu bedzie nasze logo w podobnej do tej pory wielkości. Nie miałam zdjęc tyłu koszulek więc odpuściłam zobie graficzne przedstawianie tematu.
Model t-shirta to Stedman 155g/100, 85% bawełna i 15% wiskozy, więc swietnie sprawdzą się latem. te 210g mogą być zbyt grube biorąc pod uwage, że ocieplana bluza to 230-240g/100.
Markowe koszulki np adka to mniej więcej od 140-160 g/100.
Prosze nie sugerować się wielkością czy wysokością smartów na t-shircie. Zostaną one dopasowane do najmniejszego rozmiaru, i będą przenoszone w tej wielkości na inne. Nie bedziemy tworzyć matryc do druku dla każdego rozmiaru z osobna.
Grafika smartów jest mojego projektu, więc możemy ją dowolnie wykorzystać.


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - ŁYSY13 - 05.02.2011

Fajne ale jakieś takie damskie i czy wszystkie w serek nienawidze i jaki rozmiar szerszy nie w bioderka


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - kasiunqa - 05.02.2011

rozmiary męskie i damskie od S/XXl więc dla ciebie Piotruś też sięznajdzie. Dowiem się czy da się zrobić w serki i okrągle dekoldy razem i dostał by kazdy to co chce.
nie bedzie jednak odstepstw od kolorów i trzeba jakiś jeden wybrać. Nikt dla nas nie bedzie sciągał kartona t-shirtow tylko dlatego ze ktoś chce rozową L.
meska decyzja bo marudzenia tu poprostu za wiele, i wtedy nic nie uda się zrobić.
W miare dogodzilam kazdemu ze smartem każdy bedzie miał swojego. na cabrio 450 na szt dla łysego pisakiem do materiałów dopisze 13 obiecuje !! ;P


Odpowiedź: nowe klubowe koszulki - KamiloVsky - 05.02.2011

jak dla mnie... BOMBA. Prosze tylko o jakies info kiedy bedziemy zamawiać.


Menu