smartklub.pl
Spot Nieporęt13.03. niedziela - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spot Nieporęt13.03. niedziela (/t-spot-nieporet13-03-niedziela--3765)

Strony: 1 2 3


Spot Nieporęt13.03. niedziela - RobsonWawa - 09.03.2011

Spot Warszawa spotyka się w Nieporęcie. Jak w temacie proponuję spotkanie w niedzielę 13.03. powiedzmy o godz. 15. Plener - dzika plaża w Nieporęcie
Coś drgnęło w temacie poznańskim więc będzie okazja do uzgodnienia wyjazu z Wawki. Będzie można pochwalić się zmianami przed sezonem, a wiem poniekąd że zmian w naszych smartkach jest sporo Smile

1- RobsonWawa


Odpowiedź: Spot Warszawa 13.03. niedziela - ŁYSY13 - 09.03.2011

do Nieporętu albo Zalew ja jade galeria tyle razy było


Odpowiedź: Spot Warszawa 13.03. niedziela - biedronka - 09.03.2011

ja jak się w ogóle wybiorę to najchętniej Zegrze jeśli spot będzie w galerii to nas tam nie będzie raczej. Biedronki


Odpowiedź: Spot Warszawa 13.03. niedziela - Siekierka - 09.03.2011

Jestem za GM. W końcu temat głosi - spot Warszawa. No chyba, że się mylę i Nieporęt oraz Zegrze zostały w jakiś magiczny sposób dołączone do naszej kochanej stolicy.


Odpowiedź: Spot Warszawa 13.03. niedziela - RobsonWawa - 10.03.2011

Martuniu Smile Poprawiłem się, Nieporęt to pod Warszawą więc poprawiam Warszawka spotyka się w Nieporęcie Smile
Tak będzie czytelniej.
Miłego dnia Smile


Odpowiedź: Spot Nieporęt13.03. niedziela - Siekierka - 10.03.2011

Och, ach, Robercie, dziękuję serdecznie za info Smile Od razu czuję, że moja inteligencja wzrosła o kilka punktów.

Zatem, melduję swoją obecność w niedzielę o godz.15.


Odpowiedź: Spot Nieporęt13.03. niedziela - RobsonWawa - 10.03.2011

Rozmawiałem dziś z bratem ,usilnie namawiam Go aby wybrał się z nami nad Zalew Zegrzyński w niedzielę i zabrał ze sobą swojego Airbota, obiecał to przemyśleć. Jak zdąży założyć nowy silnik to będzie niezła atrakcja.

11.03.
Zła wiadomość , Airbota nie będzie z powodu jakiejś podkładki dystansowej pod śmigło,która będzie dopiero na 16.03.


Odpowiedź: Spot Nieporęt13.03. niedziela - Siekierka - 11.03.2011

Czy są jeszcze osoby zainteresowane niedzielnym spotkaniem?

Póki co, lista zadeklarowanych osób przedstawia się mało imponująco:
1. RobsonWawa
2. Łysy13
3. Siekierka
4. Biedronki - zastanawiają się jeszcze


Odpowiedź: Spot Nieporęt13.03. niedziela - RobsonWawa - 11.03.2011

Wcześniej rozmawiałem z Pawłem, też powinien być
1. RobsonWawa
2. Łysy13
3. Siekierka
4. Biedronki - zastanawiają się jeszcze
5. Pleśniak - jeszczee nie potwierdzone

Zapraszamy wszystkich chętnych. Smile
Miejsce spotkania to parking przy dzikiej plaży w Nieporęcie
za karczmą KLEPISKO


Odpowiedź: Spot Nieporęt13.03. niedziela - biedronka - 11.03.2011

o której godzinie trzeba tam być tego dnia są na Służewcu targi motorowe więc jeśli wybiorę się to rano aby dwie imprezy zaliczyć może jeszcze ktoś chętny na motorki popatrzeć ?


Menu