smartklub.pl
Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) (/t-czesc-z-poludnia-dla-polnocy-europy--3910)

Strony: 1 2 3


Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - Gość - 23.05.2011

Witam serdecznie, mam na imie Martyna, pochodze z Gliwic (Slask) aktualnie mieszkam w Larissa (Grecja) mam 25lat i jestem w posiadaniu, a raczej moj narzeczony, Smarta z 2000 roku PULSE 61KM 600CC, tzn aktualnie nasz smart jest w fazie modyfikacji i zamierzamy wlozyc do niego silnik o pojemnosci 1200CC.
Nasz Smart ma rowniez rozbudowane ICE, wlaczajac w to subwufer(12"cadence beast master2) znajdujacy sie w miejscu akumulatora, ten zas zostal przeniesiony na tyl pojazdu, emplifayer x2 - ORION 1200 R.M.S.(West Customs limitowana edycja) oraz BRAXX 2400.2 Graphic Edition, przednie glosniki sa z Vifa.

WSZELKIEJ POMOCY DOTYCZACEJ SMARTOW, ICH MODYFIKACJI,ITP MOZNA SMIALO DO MNIE PISAC A SPROBUJEMY POMOC Smile


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - kasiunqa - 23.05.2011

WOW... no ja jestem ciekawa tej modyfikacji silnika ;-] opowiedzcie coś więcej oraz zrelacjonujcie to fotograficznie. Myśle ze większa część z forum chętnie się temu przyjrzy z wielką uwagą.


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - KamiloVsky - 23.05.2011

O kur..a!!!!! Braxx Padam na kolana... Jaka skrzynka jest pod suba??? wrzuć fotki jak masz Vify zamontowane...


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - PKO - 23.05.2011

pomorze wita Beer Beer Beer

P.S. silnik bedzie pochodzil z motocykla ??


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - biedronka - 23.05.2011

jasas eliniki omada imaste apo smartmania.gr hieretume sto smartklub.pl
biedronki witają


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - Gość - 23.05.2011

Oczywiscie nadesle zdjecia wszystko po kolei Smile
KamiloVsky: Sub nie posiada obudowy jest usadzony ku dolowi zreszta postaram sie zalaczyc fotki mielismy awarie jednego laptopa i niestety foty przepadly porobie nowe i zaprezentuje Smile
PKO: Nie silnik nie pochodzi z motocykla, silnik pochodzi z Subaru JustySmile wiele pracy, troche kasy, ogrom serca i nasze marzenie stanie sie rzeczywistoscia Smile
Biedronka: Moj Narzeczony to Matyas, czy Ty rowniez udzielasz sie na smart mania?? jesli tak jaki posiadasz nick? Smile


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - KamiloVsky - 24.05.2011

Tam jakieś kick panele widać na tym zdjęciu... Ale dlaczego sub jest bez obudowy??? Jego konstrukcja jest free air???


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - Gość - 24.05.2011

Tak wyglada bufer


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - Gość - 24.05.2011

a w ten sposob zostalo obudowany smart pod dla bufera, tzn jest to jakiegos rodzaju obudowa ale nie taka jaka mozna sobie wyobrazic Smile


Odpowiedź: Czesc z Poludnia dla Polnocy Europy :) - Gość - 24.05.2011

tutaj pozostale glosniki Vifa i ich umieszczenie


Menu