smartklub.pl
A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: A moze wyscigi smartow na torze poznan ? (/t-a-moze-wyscigi-smartow-na-torze-poznan--3941)



A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - krzyss - 08.06.2011

Mialem okazje startowac kilka razy na torze poznan.
Zawsze chcialem tam wystartowac swoim roadsterem ale to nie takie proste jak sie moze wydawac.

Co sadzicie o takim pomysle ? odrazu mowie ze wynajecie toru na 2 dni to wydatek ok 10000-15000zl wiec tych smartow musialo by byc naprawde sporo minimum 50 szt. Smile

Mam jakies tam wtyki w poznanskim automobilklubie, wiec moze by zadzialac ?

Jak sie zapatrujecie na taka propozycje zlotu ? Smile


Odpowiedź: A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - biedronka - 08.06.2011

nie uzbierasz 50 smartów w jednym miejscu uwierz mi to polska i z reguły ludzie każdy grosz liczą zobacz jakie jest zainteresowanie ogólnopolskim zlotem dla porównania w Wieluniu w tamtym roku było nas około 30tu


Odpowiedź: A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - krzyss - 08.06.2011

Wiem ze moze nie byc latwo... zlot to niestety zly dla mnie termin, dodatkowo 4 dni ? to nie realne, wiekszosc klubow robi 2 max 3 dniowe zloty.

Pomyslalem poprostu ze moze byc spore zainteresowanie tego typu pomyslem, ale mozna zobaczyc ile by bylo chetnych...

Jak nie to pewnie i tak pojade kiedys na nordschleife w niemczech Smile

A czy w warszawie pare lat temu nie bylo wiecej smartow na zlocie ?


Odpowiedź: A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - kasiunqa - 08.06.2011

w wieluniu nas było 50 ;-]
może nie kazdy był tam 4 dni, ale było nas ogrom.
Zlot był super !!!
Co do toru poznań super sprawa, jednak koszty są nieco za duże nawet jak na 50 szt


Odpowiedź: A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - biedronka - 08.06.2011

robiliśmy kiedyś taka przymiarkę na torze wyścigowym Kielce zainteresowanie było znikome więc wszystko wiadomo

Kasia sorry ale na tor wyścigowy nie przyjedzie 50 smartów a skoro nie to koszt takiej imprezy trzeba podzielic na uczestników a jak przyjedzie 20 aut to co ???

[post przeniesiony]


Odpowiedź: A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - krzyss - 08.06.2011

No niestety tor Poznan jest najlepszym tego typu obiektem w Polsce to sie ceni... ale skoro nie wypalilo na tanszym torze w Kielcach to chyba nie ma o czym mowic, choc tor w Kielcach to slabe porownanie do Poznania Smile


Odpowiedź: A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - biedronka - 08.06.2011

TOR KIELCE jest sporo tańszy ale pod względem jakości też odbiega od poznańskiego mimo to chętnych niestety brakowało kolega, który próbował to załatwić tylko się nabiegał i na zawracał głowy administratorom obiektu.


Odpowiedź: A moze wyscigi smartow na torze poznan ? - ŁYSY13 - 09.06.2011

Jak motory w smarcie dadzą rade to wszędzie Ekipa co była w Montecarlo coś wie o torze .Ale nasze dobra jedziemy


Menu