smartklub.pl
Zlewka Smart Warszawa - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Serwisy, sklepy, smart Center (http://smartklub.pl/f-serwisy-sklepy-smart-center--55)
+--- Dział: Autoryzowane serwisy smarta (http://smartklub.pl/f-autoryzowane-serwisy-smarta--86)
+---- Dział: Mercedes-Benz - Warszawa (http://smartklub.pl/f-mercedes-benz-warszawa--73)
+---- Wątek: Zlewka Smart Warszawa (/t-zlewka-smart-warszawa--3996)

Strony: 1 2 3 4


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - 15tom - 07.07.2011

niech sie odezwie bushaya i powie dokladnie kto.(bo moze to firma konkurencyjna robi antyreklame )


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - RobsonWawa - 07.07.2011

Ja piszę, o MERCEDESIE z Daymlera, zresztą dziś po moim wpisie w temacie miałem od nich telefon z zapytaniem , czy nadal jestem zainteresowany windshotem. (znaczy że ktoś z MB tu zagląda) Usłyszałem bajkę o tym że dostawali uszkodzone i odsyłali, a gość twierdzi że nawet do mnie dzwonił . Co na pewno nie jest prawdą bo zawsze odbieram lub oddzwaniam.


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - plesniak - 07.07.2011

Robson a może lepiej załatwiac takie sprawy przez BMG w Gdyni. Mniejszy salon ma mniej na głowie. A towar pewnie i Kasiunqa by odebrała, choć ja się wtrące że i Tomkek ze smartwarszawa i SC na Daimlera zrobili na mnie dobre wrażenie ze wszytkim co u nich robiłem.

Jeśli chodzi przy okazji o Daimlera to nie zamawiałem standardowych rzeczy i zawsze były szybko i zawsze odstawałem telefon że juz jest.


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - seem_ - 07.07.2011

Ja też korzystam ze sklepu/serwisu na Daimlera i zawsze jestem z ich usług zadowolony (zwłaszcza po tym, gdy wprowadzili rabaty).


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - RobsonWawa - 07.07.2011

Pleśniaczku, dziś siedząc przy obadku , rozmawialiśmy o tym z Kasia
Tylko po jakiego grzybka ja mam szukać po Polsce skoro mam tak duży serwis pod ręką. Wiem, że gdybym był u nich częstym klientem to może było by lepiej. Ale tak nie jest, odpukać Smartki nie sprawiały mi problemów, a merca już sprzedałem. Więc nie mam powodu stać zbyt często u ich bram.
Z serwisem przeniosłem się do Brolera, a tam pełna kultura, widać boją się zadrzeć z Łysym Wink


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - PKO - 07.07.2011

kasiunqa pisał(a)):
DHL czasem odbiera takie przesyłki, ale jak sie okazuje na specjalnego kuriera mozna czekać nawet do 10 dni roboczych od zamówienia.


DHL-em wysylalem piło-łuparke (2 metry długości, 1,5 metra wysokości)byli nastepnego dnia od momentu zamowienia Rolleyes koszty faktycznie wysokie Sad


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - kasiunqa - 07.07.2011

napisałam do 10 dni roboczych, co nie oznacza że tak musi być. może też mieli w okolicy coś podobnego do odebrania więc kurier pojechał od razu. ale jak nie mają nic w okolicy dużego to ściemniają i tyle. ja już te firmy dobrze znam wszystkie, i z całym szacunkiem najlepiej jednak zawsze sprawdza się poczta.
baaa Pocztex bez problemu też odbiera silnik samochoddowy !!!! ;-]
Z silnkami wiem tyle co wytłumaczył mi jeden kurier dlaczego nie chcą ich brać.
Często z uzywek a to poleci olej, a to coś innego. Syfi im inne przesyłki i wtedy mają reklamacje od innych klientów że coś jest brudne. Dla jednej przesyłki magazyn woli jej odmówić i mieć spokój ;-] to wiem na prywatnie od jednego z kurierów.


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - PKO - 07.07.2011

Cytat:kasiunqa pisał(a)):

Z silnkami wiem tyle co wytłumaczył mi jeden kurier dlaczego nie chcą ich brać.
Często z uzywek a to poleci olej, a to coś innego. Syfi im inne przesyłki i wtedy mają reklamacje od innych klientów że coś jest brudne. Dla jednej przesyłki magazyn woli jej odmówić i mieć spokój ;-] to wiem na prywatnie od jednego z kurierów.

bobobo tez wysylal mi silnik i nie bylo problemow Suprised


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - kasiunqa - 07.07.2011

pewnie wiele zalezy od oddziału i regionu. nic nie poradzisz.


Odpowiedź: Zlewka Smart Warszawa - DaSza - 08.07.2011

A kolega Bushaya zamilkł "w tem temacie".

Ja ze swojej strony, złych opinii w Smart Center nie mam.
Jak na razie mnie nie zawiedli.
Ostatnio zamawiałem panel i w 3 dni robocze dali znać że jest do odbioru.


Menu