smartklub.pl
Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! (/t-nasza-polska-poczta-koszmar--4121)

Strony: 1 2


Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - ŁYSY13 - 10.09.2011

Wiecie nasza poczta to koszmar Biedronka wysłał tydzień temu z Płocka blende .
No i co Płock - Warszawa paczka tydzień i nie dotarła .Naprawde KOSZMAR to z Berlina idzie 3 dni z Węgier cztery a z Płocka tydzień i niema


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - plesniak - 10.09.2011

Ziemus wysłał mi w poniedziałek PRIORYTETEM dokumenty z Gdyni... do Warszawy doszły w czwartek Smile Ale już sukces

Paweł

GA ZEOLL to teraz WW IBLOH


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - kasiunqa - 10.09.2011

I pomyśleć ze to blenda dla nas, biednym zawsze wiatr w oczy


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - ŁYSY13 - 10.09.2011

Poprostu zagineła trasie Poczekamy jeszcze tydzien Przema cierpliwości

Biedronka podaj nr przesyłki to znajde po swojemu i napisz kiedy wsłane


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - Fireman - 10.09.2011

Ja też kiedyś znajomemu narzekałem na pocztę - koleś nie otrzymał listu- a jak mógł trzymać jak zamiast w teczce listonosza list był w mojej teczce.


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - biedronka - 10.09.2011

zdjęcie nadesłania paczki pocztowej znajduje się w galerii głównej bo coś w temat nie chciało wejść jest data i paczka została wysłana tak jak się umawialiśmy zobacz w pw kiedy pisałem że wyśle

[post przeniesiony]

nawet zdjęcie weszło

06.09.11 wysłana


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - plesniak - 10.09.2011

6 wrzesień to nie tydzień temu Smile


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - ŁYSY13 - 10.09.2011

No tak to czekamy wejdzie niedziela i sobota to tydzień .Przema jest szansa że w poniedziałek wam wysyłam ja


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - PremiumAD - 10.09.2011

Z racji tego, że dużo handluję na Allegro, w 90% przypadków korzystam z usług poczty. Łącznie za ich pośrednictwem przesłałem około tysiąca paczek i tylko raz zdarzyło się, że paczka była uszkodzona w czasie transportu i może kilka razy, że paczka dotarła później niż po jednym/dwóch dniach. Należy pamiętać o tym, że jeżeli nadajemy paczkę po godzinie 15 to jest traktowana jako nadana dnia następnego.
Nigdy nie zdarzyło się, aby paczka lub list polecony zaginęły!
Nie mogę w żadne sposób narzekać na ich usługi. Mam 99% pewności, że jeśli wyślę coś w poniedziałek w południe, to najpóźniej w środę przesyłka będzie u adresata.
Jeszcze jedno - w firmach kurierskich przesyłka nie jest bezpieczniejsza, widziałem ich pracę "od zaplecza" i wiem jak się obchodzą z przesyłkami m.in. w sortowniach.


Odpowiedź: Nasza Polska Poczta Koszmar !!!!!!!! - Siekierka - 10.09.2011

Oby tylko takie problemy byly na swiecie Very happy Hammer Beer


Menu