smartklub.pl
450 - skrzynia błąd, awaria, 3, trzy kreski, wątek ogólny - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Technika (http://smartklub.pl/f-technika--88)
+----- Dział: Skrzynia biegów i okolice (http://smartklub.pl/f-skrzynia-biegow-i-okolice--115)
+----- Wątek: 450 - skrzynia błąd, awaria, 3, trzy kreski, wątek ogólny (/t-450-skrzynia-blad-awaria-3-trzy-kreski-watek-ogolny--4160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 19.07.2009

hahahha
wklejasz jakies gazetki i niby co hahhaha
To rozwiazanie ?

Cytat:To jest kit który można pociskąc ludowi, a nie osobą ambitnym które w zyciu chciały osiągnąć cos więcej.
hahhaa zrozum misiek ,ze w Polsce zeby byc ambitnym potrzeba tez pieniedzy ,a raczej glownie pieniedzy,a te 10 osob to kilku szczesciarzy,ktorzy sa tylko bohaterami artykulu prasowego ...
Nie powiesz chyba,ze ty albo twoi rodzice grali w Tylko mnie kochaj albo tenisa Laughing i stad masz na Smarta i jego utrzymanie.

To nie "ameykański sen" w którym ..."od zera do bohatera".
To Polska i jak jestes na dnie to albo jestes szcesliwcem jednym na milion albo kradniesz.


lukasz1953---Jak juz to - TĘPE
tepym to cie ch...m zrobili ,a jak masz mi cos do powiedzenia to zapraszam na priv a potem do reala jak jestes taki odwazny internetowy napinaczu


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Sebartus - 19.07.2009

Cytat:To nie \"ameykański sen\" w którym ...\"od zera do bohatera\".
To Polska i jak jestes na dnie to albo jestes szcesliwcem jednym na milion albo kradniesz.

mam 25 lat swoja działalność zacząłem w wieku 16l, posiadam własną firme informatyczną i zaczynałem od samego ZERA !

Posiadam 2 Smarty z czego jeden to unikat - ale mam je tylko dlatego że cały czas dąze do tego by bylo lepiej więc niegadaj że w polsce to tylko kradnąc można coś osiągnąc bo to bzdura dla frajerów bez pomysłu na zycie


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 19.07.2009

a ja jestem Mikołaj Kopernik
Laughing Hammer



ps,
70tys km w benzyniaku i silnik do remontu. ZAWSZE I KAŻDY Laughing
Po 100tys.km do wymiany są pierścienie tłokowe.

Usterek wypisanych niema az tak duzo ale to za sprawa braku popularnosci tego auta w Polsce i pewnie tez za sprawa braku ludzi ktorzy opisza wszystko szczerze,a nie beda szli w zaparte jak ludzie z tego forum.....
małopopularne auto-mało nabywców-mało opinii


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - kamill - 19.07.2009

Hammer padam ze smiechu juz czytając to wszystko


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 19.07.2009

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”
więc o zarobki na poziomie 1500 zł nie miej do nas pretensji.

Znajdź seicento na allegro i przestań zawracać d..e



ps. Nawet tutaj dresy się panoszą Sad


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Devil - 20.07.2009

Mysle,ze nadszedl czas zeby skonczyc emocjonowac sie Cukiereczkiem ktoremu ktos sprzedal za mocne ziolo.Jak pisalem wczesniej niech wroci to cos do swojej piaskownicy,a my wrócmy do watku!
Nie mozna rozmawiac merytorycznie z czyms takim,gdyz najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem pokona swoim doswiadczeniemSmile
Z mojej strony Ban!


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 20.07.2009

Cytat:Cukiereczkiem ktoremu ktos sprzedal za mocne ziolo
jak ja jestem cukiereczkiem to ty jestes spasiony Boczek,do tego wygladasz mi na geja
Powiedz mi jedno-jak ty sie miescisz w tym Smarcie?
Wyciagasz siedzenia i siadasz na srodku albo na tej tylnej pólce ? Laughing


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 20.07.2009

Nie karmić trolla ! ignorujcie wpisy tego kretyna - to jedyna metoda Idea


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gantz - 20.07.2009

Witam
sugar - otrzymał upomnienie i ma na forum napisać przeprosiny. Mam nadzieję, że sytuacja się już nie powtórzy i korzystając z okazji chciałbym wszystkim przypomnieć o netykiecie że ona jest i należy na naszym forum ją stosować.

Pozdrawiam
Gantz


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 20.07.2009

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... fiuuuuuu .... ciekaw byłem jak sie skończy temat zawieszającej się skrzyni Very happy Very happy Very happy a tu taki klops Very happy ... CIEKAWE ... co się pośmiałem to moje ale z tej dyskusji wyciagam jeden wniosek .... że Punto jest tańsze w eksploatacji od smarta i ..... grejt Very happy ale naprawiłeś Łukasz w końcu smarta czy nie ... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... no nie mogę sie przestać śmiać przypominając sobie niektóre frazy z dyskusji ..... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... i za ile bo ciekaw jestem ... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... no nie mogę Hammer Hammer Hammer Very happy

Gantz ... Very happy Very happy Very happy ... no ja Cię proszę ... po co to przerwałeś ... teraz nigdy się nie dowiem ile kosztowala Łukasza naprawa sprzęgła Very happy Very happy Very happy Hammer Very happy ... no mistrzostwo świata ... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... cos pieknego Very happy Very happy Very happy


Menu