smartklub.pl
450 - skrzynia błąd, awaria, 3, trzy kreski, wątek ogólny - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Technika (http://smartklub.pl/f-technika--88)
+----- Dział: Skrzynia biegów i okolice (http://smartklub.pl/f-skrzynia-biegow-i-okolice--115)
+----- Wątek: 450 - skrzynia błąd, awaria, 3, trzy kreski, wątek ogólny (/t-450-skrzynia-blad-awaria-3-trzy-kreski-watek-ogolny--4160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 21.07.2009

Myślałem,że po interwencji Admina temat będzie closed,a przynajmniej ci co tak grupowo wylewali tu swoje żale,poprzestana na tym...no i znów musze interweniować.
Temat Smart/Seicento jest dla mnie zamknięty..pozostaje podsumować coniektórych "głodomorków"...

Cytat:Lukasz1953 Wywołujesz co prawda drugiego Łukasza ale mnie wcale nie było wesoło i nie jest jak czytałem ta dyskusję... Widocznie mamy ZDECYDOWANIE inne poczucie humoru.... Mnie taki rodzaj dowcipów nie odpowiada !
co ty taki delikatny jesteś ?
wychodzisz wogóle z domu?
wyglądasz mi na strasznego snoba domatora...

Cytat:Devil \"Jestem s siebie dómny - jeszcze kilka lat cienszkiej pracy i Seiczento bendzie moje, chociasz mazy mi sie SMART\"
[Obrazek: eddb0936351d7968med.jpg]
jesteś zwykłym gejem...
nawej ja,tzw. przez was dres,powstrzymałbym sie od wysmiewania ludzkiego nieszczescia bo takim to foto dla mnie jest,ale Boczek musiał dowalic :/
Pewnie kompałeś się często z tatą w jednej wannie,a szampon Bambino lądował w twojej d....


Cytat:dragon le to czy go mamy czy nie, to dlaczego go mamy albo dlaczego nie, to już jest WYŁĄCZNIE nasza PRYWATNA sprawa...
Od początku chodziło mi o ekonomie.
Potem wjechał Pasibrzuch z swoimi pomocnikami i się zaczęło..temat sie rozjechał.

Cytat:Devil Myśle,ze nie bolala by Cie przepona (Tomek) ze smiechu gdyby Ciebie takie \"cos\"obrazalo,moze trafi to do Ciebie jak porysuje Ci Twojego dopieszczonego Filipka (odgrazal sie komus w ten sposob) i zrobi na nim graffiti.
Nie bój żaby misiek Very happy
On jest dobrym człowiekiem i jedyne co moge mu zrobic to popchac jak mu ten Smart zgasnie albo paliwa braknie Very happy ..albo sprzęgło siądzie


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Devil - 21.07.2009

[quote]
dragon wrote:
gdyby Sugar nie odniósł się do (chyba) Wildcat "złotko" - sprawa była by przegrana... Tutaj Tomek ma TEŻ rację...

Aha - zastanawia mnie fakt zastosowania porównania do "dresów" - cytuję:
Cytat:<div class="xoopsQuote"><blockquote>Lukasz1953 Posted on: 21/7/2009 8:24

Jakoś nadal nie mam ochoty śmiać się z tego co pisał Sugar... Sami narzekacie na dresy rysujące lakier na parkngach a potem taki dres mam mne bawić ?!!!.... A może dlatego że zaczpia innych ...? Wtedy jest OK i smiesznie ...? (...)</blockquote></div>

lub porównanie CZŁOWIEKA do przedmiotu - pisząc cytuję:
Cytat:<div class="xoopsQuote"><blockquote>Devil Posted on: 21/7/2009 9:21

Myśle,ze nie bolala by Cie przepona ze smiechu gdyby Ciebie takie "cos"obrazalo,moze trafi to do Ciebie jak porysuje Ci Twojego dopieszczonego Filipka (odgrazal sie komus w ten sposob) i zrobi na nim graffiti

Szkoda,ze wtedy nie byles aktywny.Wyjsc z nory po fakcie to najlatwiej.Jak obrazano nas to Ciebie i Tomka nie bylo,jedynie ja zaaregowalem na epitety j.w.
Co do mego okreslenia COS uwarzam za adekwatne do zachowania sie ktore widzisz w jego kolejnym poscie.
Z ta roznica,ze tym razem naruszyl prawo i wyciagne z tego konsekwencje.


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - andzia - 21.07.2009

Dajmy już temu spokój. Wszystkim nam powinno zależeć na tym, żeby nas przybywało w Smartklubie (im nas więcej tym weselej).
Nie zdązyliśmy poznać Sugara z jego dobrej strony, bo nie daliśmy mu takiej szansy, może nie jest takim dresem jakiego z niego zrobiliśmy. Naprawdę przeczytajcie tę dyskusję od początku, tak obiektywnie...i skończcie ten temat
Pozdrawiamy wszystkich smarciarzy i SugaraSmile
Andzia i RafałSmile


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - andzia - 21.07.2009

A nawiązując do tematu sprzęgła, to nasz smarcik dostał wlaśnie nowe sprzęgło za całe 680 zł. Smile Sprzęgło padło przy przebiegu 97 tyś. bez żadnego ostrzeżenia w postaci 3 kresek na wyświetlaczu, po prostu przyjechałam wieczorem do domu (trochę w drodze zaczął szarpać przy ruszaniu), a następnego dnia okazało się, że nie ma biegów - na wyświetlaczu pojawiły się 3 kreski.


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gantz - 21.07.2009

Witam
Drodzy smarciarze.
Forum to nie miejsce do takich zachowań. Wzajemne się obrażanie nie jest metodą przekonywania do swoich racji. Jeśli brakuje argumentów to należy albo się podszkolić albo zamilknąć. Nie będziemy tolerować takich zachowań mimo tego że niektórzy dobrze się przy tym bawią. Tomku znany jesteś z perfekcyjnego podgrzewania atmosfery ale w tym przypadku apeluje do Ciebie o umiar w wydawaniu opinii. Macie ochotę się wzajemnie poobrażać to przenieście swoje frustracje na inne forum. Chciałbym również przypomnieć że jest to forum gdzie klubowicze szukają pomocy w zakresie swoich smarków a nie koniecznie chcą czytać wzajemne obelgi wyzywanie się od gejów, grubasów itp.
Każdy post nie odnoszący się do tematu będzie od tej chwili usuwany.
Pozdrawiam wszystkich i raz jeszcze przypominam o netykiecie.
Gantz


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 21.07.2009

Andzia gdzie sprzęgło kupiliście?

ps. Chciałbym przeprosić Sugara za obelgę tzn. w końcu to nie wiem czy jest dresiarzem, i w roli przypomnienia "nie dres czyni Cie dresiarzem". Amen.
To chyba wszystko z mojej strony Smile


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - andzia - 21.07.2009

Sprzęgło załatwił mi znajomy od przedstawiciela firmy LUK. Trochę się zdziwiłam, kiedy po otwarciu pudełka zobaczyłam sprzęgło firmy SACHS. Komplet nie zawierał łożyska, trzeba było je dokupić (ok. 200 zł)


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 21.07.2009

Cytat: Devil on 21/7/2009 18:46:53

Szkoda,ze wtedy nie byles aktywny.Wyjsc z nory po fakcie to najlatwiej. (...)

No widzisz jaki Ty sprytny jesteś... wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że ja lubię wychodzić z nory... Very happy

Cytat:Devil on 21/7/2009 18:46:53
(...)Z ta roznica,ze tym razem naruszyl prawo i wyciagne z tego konsekwencje.
Myślę, że tym zdaniem udowodniłeś wszystkim wiele... Skończyły się Tobie argumenty i rozsądek więc zaczynasz straszyć...?

Dalsze moje pisanie sensu nie ma a wnioski...? Wnioski wyciągnie każdy sam... Very happy

W mojej ocenie Twoje zachowanie jest 10 razy gorsze niż Sugar'a... może jednak nie 10 razy... myślę, że tak ze trzydzieści razy...

Sugar - myślę, że warto by było abyś zmienił formę pisania i zawstydził tych którzy idą w niedzielę do kościoła wyspowiadać się z grzeszków a w poniedziałek... Hammer

Brzydzę się takimi ludźmi... Mad

Wracając do sprzęgła - w jednym z postów All'a jest napisana prawdopodna przyczyna awarii sprzęgła... Naprawa tej usterki nie wymaga wymiany sprzęgła lecz zwyczajne jego przeczyszczenie... Taki defekt miałem i ja i dzięki pomocy All'a Smart został naprawiony "bezczęściowo"...


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 21.07.2009

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... zaprawdę ciekawe stanowisko Paweł ... bardzo ciekawe ... ja, Dragon, Zulci, Rodzynek, Andzia i Rafał ... po prostu analitycznie oceniliśmy dyskusję zgodnie ze stanem faktycznym .... mamy do tego prawo jak prawo do własnego zdania ... póki co to raczej z pokora jak na mnie ... przyjmowałem obelgi kierowane w moją stronę przez Łukasza1953, Devila itd. ... próbując rozładować sytuację humorem ... wczytaj sie w tekst ... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... i nie opowiadaj mi, że sucha ocena faktów i prawda z usmiechem w tle jest podgrzewaniem atmosfery Wink . Nie jestem niczyim psychoterapeutom ... Beer ... Paweł .. nie można być wyznawcą dwóch filozofii ... Wink . Swoim stanowiskiem przypominasz mi teraz moją Panią profesor z historii w podstawówce, która z uporem maniaka opowiadała nam jak to w 1939 roku napadli na Polskę Niemcy a w chwilę później oswobodzili nas przyjaciele Rosjanie Very happy . Fakty historyczne były deczko inne i czkało nam sie ta przyjaźnia później 45 lat Very happy Very happy Very happy Very happy .

Oceniając fakty mojego istnienia na forum pod katem podgrzewania ... raz sie spiąłem z PKO, przeprosiłem ... jakoś funcjonujemy, z Dragonem ... podobnie, życie plynie dalej ... z Twoją żoną i Bastusiem ... przemilczę ... sam sobie oceń ... Hammer Very happy Very happy ... ale nie mów mi, iż deszcz pada z dołu do góry. Pewien polski dziennikarz wszystkim znany, który zginął jako reporter wojenny miał zasadę mawiać " ... jacy jestesmy naprawdę jest nam dane się dowiedzieć nie w czasie pokoju ale w czasie wojny ... R.I.P". bardzo się cieszę, że taka sytuacja jak ta sie wydarzyła ... bo przynajmniej wiem z kim mam doczynienia ... . Reasumując powiem wprost ... zastanawialem się czy pojechac do Zell a teraz już wiem dlaczego nie pojadę ... nie potrafie udawać i nie zalezy mi na udawaniu ... nie chcę się bratać z osobami, którym nie pasuje prawda ... pomijam tych, którzy tam będa i których darzę szczerą sympatią i tych ktorych jeszcze nie poznałem Hammer Hammer Very happy Very happy Very happy . A teraz możesz usnąć moja wypowiedź, mój nick jak sobie tam chcesz jeśli tak stawiasz sprawdę jako administrator ... choć nie ukrywam, że mnie rozczarowujesz. Biore pełną odpowiedzialnośc za swoje słowa ... i podtrzymuję swoje wczesniejsze stanowisko .... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... ten temat to naprawdę mistrzostwo śiwata ale bylo warto ... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Hammer

... ide sobie kupic to sprzęgło ... Very happy Very happy Very happy


Re: Zawieszająca się skrzynia - problem z wysprzeglaczem - Gość - 22.07.2009

Cytat:by rodzynek on 21/7/2009 14:52:18

Zgadzam się z dragonem - stać mnie na to, biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze tarcia.
Pominąłem Tego posta a warto tu napisać dwa słowa...
Cieszę się, że są na tym forum ludzie tacy jak Ty... Ludzie którzy mają swoje zdanie ale nie są zawistni... Ludzie, którzy pomimo "wcześniejszych tarć" skłonni są poprzeć tego z którym się wcześniej starli... To świadczy o mocy charakteru...

Dla mnie bomba.
Dzięki.

Może zabrał by głos ŁukaszW i napisał by jak tam sprzęgło...?


Menu