smartklub.pl
Konkurs ... - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Konkurs ... (/t-konkurs--4361)

Strony: 1 2 3


Konkurs ... - PKO - 13.01.2012

Mam plan utworzenia kalendarza klubowego na rok 2013 . Moja wizja wygląda następująco:

raz w miesiącu bedzie zakładany nowy wątek konkursowy na najlepsze foto danego miesiąca. Zdjecia będziemy wysyłać do 15-ego każdego miesiąca a od 16-ego do końca miesiąca bedziemy głosowac. Zdjęcie miesiąca (np. lipca) bedzie promowało miesiąc lipiec naszego kalendarza. Wyjątkiem byłby miesiąc grudzień. Od 1-ego do 15-ego grudnia odbyłoby się głosowanie na zdjęcie roku 2012 i oczywiście zostało by umieszczone jako zdjecie grudnia kończącego rok.

Myślę że do końca roku 2012 kalendarze można byłoby wieszać w centralnych punktach naszych domów Wink

Napiszcie jak macie jakieś poprawki lub propozycje , byle szybko , mamy juz połowe stycznia więc najpóźniej w poniedziałek tj 16.01.2012 startujemy Very happy

P.S.
Pamiętajmy ze rok 2012 to dziesiąta rocznica powstania SMART KLUBU ... Wink

Poprawka nr 1
Tło zdjęcia musi odzwieciedlać krajobraz danego miesiąca

Poprawka nr 2
Zdjęcia należy wysyłac na adres dariusz@smartklub.pl

Kwestia żiri jest opisana w temacie konkursu (głosujemy wszyscy).
Zdjęcia będą wysyłane dobrowolnie więc automatycznie autor takową zgodę wyraża i jest poinformowany do jakiego celu będą one wykorzystane.
Kalendarz nie będzie sprzedawany na allegro , targowisku itd.
Dystrybucja będzie wewnątrzklubowa i nie zarobkowa (zwrot kosztów produkcji)
Poza tym uczestnictwo w konkursie nie jest obowiązkowe więc jak któryś z klubowiczów ma wątpliwosci co do legalnosci itd po prostu nie przystępuje do konkursu.

Specyfikacja technicza

Fotki w jak największej rozdzielczości. Optymalna rozdzielczość to 300 dpi lub więcej (478x310 mm)


Odpowiedź: Konkurs ... - kasiunqa - 13.01.2012

genialne w swej prostocie ;-]
jestem za


Odpowiedź: Konkurs ... - Kanapa - 13.01.2012

Dobre. Wink
Za.


Odpowiedź: Konkurs ... - ŁYSY13 - 14.01.2012

Bardzo fajnie zaczynamy ?


Odpowiedź: Konkurs ... - makosz - 14.01.2012

Popieram!

Kto użyczy aparatu? Wink Bo z komórki to wstyd coś pokazać...


Odpowiedź: Konkurs ... - KamiloVsky - 14.01.2012

jestem za....


Odpowiedź: Konkurs ... - plesniak - 14.01.2012

Czy wygranie konkursu miesiąca eliminuje ten samochód z brania udziału w konkursie w następnych miesiącach... głupio tak mieć kilka zdjęc tych samych smartów. Trzeba uszczegółowić regulamin


Odpowiedź: Konkurs ... - Siekierka - 14.01.2012

Pomysł ciekawy, ale mnie osobiście zastanawia, gdzie się podziało rozwiązanie ubiegłorocznego konkursu, w którym nagrodą też były smartowe kalendarze tyle, że na 2011r.


Odpowiedź: Konkurs ... - biedronka - 14.01.2012

na jaki adres mailowy mamy wysyłać zdjęcia z propozycjami do kalendarza?


Odpowiedź: Konkurs ... - Felix - 14.01.2012

Super
Jestem BARDZO ZA.


Menu