smartklub.pl
RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa (/t-robsonwawa-smart-evolution-czyli-od-golasa-do-wypasa--4476)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - RobsonWawa - 30.08.2012

wybierzesz się za rok na Smart-times do Lucerny i wgrasz przy okazji Smile


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - ŁYSY13 - 30.08.2012

Dasza wysłaj i zrobisz


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - DaSza - 30.08.2012

Oj, Robercie, wiśta wio, łatwo powiedziećSad
Dla mnie to jest wybór albo jechać na ryby albo na SmartTimes.
Chociaż, może Szwajcaria...


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - Gość - 30.08.2012

widzę co zlot to samo Very happy


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - Gość - 30.08.2012

widzę co zlot to samo Very happy


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - ŁYSY13 - 30.08.2012

A co ma byc gołe baby ?
A jak ty i silniczek jakoś nie widzimy błysku czy do Wielunia ogarniesz ? To zobaczymy
Zawsze dobra moc i tanie koszty to jest ciekawostka .
Ostatnio Santo wpadł smartem na olej rzepakowy i śmigał jak wariat .....


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - merit - 30.08.2012

Robson, następny Smart Times jest w Lucernie, a nie w Lozannie.
Blisko, ale po co się szukać po całej Szwajcarii Smile


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - ŁYSY13 - 10.09.2012

Potwierdzam spalanie MHD .
120 km do 145 km a jazdy po dobrej drodze wyszło 5,5 L Brawo Robson masz dobry program i bardzo dynamiczny .
Miejsca pokonywane na jezdzie nawet 150 km około 50 do 100 km takiej jazdy wyszło 6 L
Naprawde warto wbić widze mape bo smart spala mniej jak na orginale o 1,5 litra .Oczywiście załadowany cały luk tornistrami po szybe
Za rok Łysol wbija program na zlocie smarta bo naprawde WARTO


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - RobsonWawa - 10.09.2012

Jestem coraz bardziej zadowolony z tego jak śmiga mój Smartek. Ciekawe co robią inżynierowie w Centrum Projektowym Smarta, że nie potrafią albo i nie chcą aby do seryjnych egzemplarzy trafiały takie mapy jaką chociażby mam teraz. Efektywniejsza- bardziej dynamiczna a zarazem ekonomiczna jazda, tylko po zmianach programowych kilkakrotnie przewyższa oszczędności jakie oferuje beznadziejny i niebezpieczny (moim zdaniem) system MHD.
Piotrze- dałem Ci się podpuścić i zważyłem swojego suba, waży tylko 24,5 kgm. Razem z pozostałymi głośnikami, wzmakiem i matami wygłuszającymi daje to ponad 40 kg dodatkowego balastu. Ale coś musi grać Smileaby można było potańczyć na ulicach Antwerpii, czy dać koncert w Augstusburgu Smile


Odpowiedź: RobsonWawa Smart Evolution czyli od golasa do wypasa - ŁYSY13 - 10.09.2012

Tak te miny jak poszła nasza melodyjka co . Szkoda że nie zgłosiliśmy go w Belgi na sprawdzenie kto wie jak by wypadł

Ale jest ok
Zagramy w Wieluniu melodyjke


Menu