smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Odp: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kotomysz - 25.08.2015

Jezioro, woda, muszle... Skaleczona stopa... Ech...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 25.08.2015

położyłem przypadkiem w domu na budowie telefon na piecu musiałem się schylić coś wyszukać w kanale w garażu.. wyszedłem za dosłownie kilka chwil.. zapomniałem o telefonie i wsiadłem w smarta i do domu.. pod domem zorientowałem się, że telefon zapomniałem..
wróciłem telefonu brak.. dzwonie kilka sygnałów, po chwili abonent tymczasowo nieosiągalny.. w tym czasie przez dom przewinęło się około 12 pracowników murarzy, tynkarzy, hydraulik i jakieś 2 dostawy mat do ogrzewania podłogowego.. telefon wcięło ktoś się połasił.. straciłem ponad 130 kontaktów i masę prywatnych zdjęć.. załamka.. nie mieszkam tam jeszcze a już złodzieja miałem w domu...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kierowcabombowca - 28.08.2015

Wyjeżdżając dziś z osiedlowego miejsca parkingowego przetarłem dość ostro aluminiową felge......


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Jarecki - 28.08.2015

To jak ty jezdzisz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Pilotm - 28.08.2015

Dystrybucja koszulek smartowych Smartimes 2015

W dniu dzisiejszym otrzymałem zamówioną i zapłaconą koszulkę okolicznościową Smartimes 2015. Zgodnie z zamówieniem miała to być męska koszulka w rozmiarze L.
Niestety przy odbiorze koszulki w Budapeszcie tego nie sprawdziłem, a dostarczona koszulka w otwartym opakowaniu z moim nickiem miała rozmiar M i była w wersji damskiej. W związku z tym faktem stwierdzam, że jedna z osób świadomie podmieniła koszulkę na inną ( Organizator akcji mnie zapewnił, że dwa razy sprawdzał zamówienie przed wysyłką koszulek) . Dodatkowo koszulki były foliowane, a moja była już otwarta.

Nie sądziłem, że wśród klubowiczów są takie osoby, które nie szanują cudzej własności.

Słowa ostre, ale tylko takie mogę obecnie napisać. Pośredników było kilku i nie będę wnikał kto to zrobił.
Smród pozostał, a osoba która to zrobiła niech sobie ......... , albo niech wyjaśni całą sytuację z organizatorem.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - JasiekPraga - 28.08.2015

No tak ja zamawiałem XXXL I taka jest


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kasiunqa - 28.08.2015

Nasze rozmiary tez były ok


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gantz - 29.08.2015

Pilot. Możemy Cię z Rogasiem tylko przeprosić, że dostatecznie tego nie dopilnowaliśmy.
To nauczka na przyszły raz.
Jeszcze raz przepraszam i postaramy Ci się to jakoś wynagrodzić.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Juniorek - 29.08.2015

Mój rozmiar tez było 2x M męska i tak było


Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 02.09.2015

Tragiczna jakość 98 oktan na Orlenie.
Żałosne jak duża jest różnica na osiągach wobec paliwa z Węgier czy Shella.
W mieście tego nie widać - wyszło na trasach.
:(


Menu