smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - artd4 - 19.12.2015

A ja byłem dziś u kolegi z forum.
I zobaczyłem jak powinien wyglądać Smart.
I zorientowałem się że mojemu bardzo dużo brak
I się wqurzyłem.
Ale zegary już mam


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 19.12.2015

Dzieki Ci jarecki za pocieszenie


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Jarecki - 19.12.2015

A to punkcik poprosze za to pocieszenie, nie ma nic za darmo


Wysłane z Brabusowego CDI


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 19.12.2015

No i nie mam już Smarta... Moja się przejechała, stwierdziła "Travel in style - travel inna Smart"... Od dziś mogę wrócić do mojego zagrzybiałego Citroena albo jezdzić jej Nissanem (brak emota *rzygam*).


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 19.12.2015

(19.12.2015, 18:41)psuwacz napisał(a): No i nie mam już Smarta... Moja się przejechała, stwierdziła "Travel in style - travel inna Smart"... Od dziś mogę wrócić do mojego zagrzybiałego Citroena albo jezdzić jej Nissanem (brak emota *rzygam*).

A mówili kupować dwa od razu


Wysłane za pomocą Tapatalk


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 19.12.2015

(19.12.2015, 18:41)psuwacz napisał(a): No i nie mam już Smarta... Moja się przejechała, stwierdziła "Travel in style - travel inna Smart"... Od dziś mogę wrócić do mojego zagrzybiałego Citroena albo jezdzić jej Nissanem (brak emota *rzygam*).

A mówili kupować dwa od razu


Wysłane za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 21.12.2015

Przygotowania do wprowadzenia "kontrpasów" na Barskiej i okolicznych uliczkachHammerCrying
Mieszkańcy stracą kilkaset miejsc parkingowych, bo pewnie zlikwidują parkingi, a jak nie to współczuję tym co będą chcieli wyjechać i będą musieli nadziać się na cycloterrorystę.
A ci i tak będą jeździć jak chcą, bo nikt nie śmie zmusić ich do przestrzegania zasad ruchu.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - artd4 - 21.12.2015

(19.12.2015, 21:51)frygi napisał(a):
(19.12.2015, 18:41)psuwacz napisał(a): No i nie mam już Smarta... Moja się przejechała, stwierdziła "Travel in style - travel inna Smart"... Od dziś mogę wrócić do mojego zagrzybiałego Citroena albo jezdzić jej Nissanem (brak emota *rzygam*).

A mówili kupować dwa od razu


Wysłane za pomocą Tapatalk

i dlatego moja jeżdzi Corollą kombi
Gdy chciała jechać Smartem to tak jej wytłumaczyłem
zasady uruchamiania , biegów i gaszenia
że ...nic nie zrozumiała
I odpuściła po stwierdzeniu "Smart jest za trudny"
Starannie podtrzymuję te jej wiedzę
Oczywiście o funkcji "A" niestety "zapomniałem"


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 21.12.2015

O żesz ty... Orzeszku Evil or very mad Ja się nauczyłem łokcia używać, taki ze mnie prostak. Ale i tak po południu telefon dostałem "Smarta! -Po co? -Po koleżankę jadę i na angielski!"


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 26.12.2015

Od dzisiaj jestem kawalerem.. rozwód w Walentynki.. zostału mi tylko samochody.. Smart.. bo poszło o niego.. przynajmniej on jest wierny. pozdrawiam kawalerów, zaczynam życie od nowa od stycznia rozglądam się za Cabrio do kolekcji


Menu