smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 11.02.2016

Ups... dobrze ze nie wlecialy do silnika ! a jaki tam przebieg ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 11.02.2016

Wow, to fucktycznie niefajnieSad


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 11.02.2016

Wg licznika 123kkm.
Żeby do silnika wleciało, to elementy musiałyby się przecisnąć przez kanały w intercoolerze, a to mało prawdopodobne, ale wykluczyć nie można Sad


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 11.02.2016

Nic nie wpada do silnika zostaje w intercoolerze zostaje. To co ty wstawiles za cudo. Wiesiu

ŁYSY13[FIRE ENGINE]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 11.02.2016

Cudo ? Program do polifta, a turbo - takie było w tym aucie jak kupiłem, wygląda na oryginalne.
Śrubki i nakrętki przy kolektorze zalałem penetratorem, no i czekam teraz na turbo od jakubo.
Rozbierał będę całość dolotu do intercoolera włącznie, dopiero jak przyjdzie turbo, a do tego czasu penetrator, penetrator .... co jakiś czas na śrubki i nakrętki.

(11.02.2016, 12:16)ŁYSY13 napisał(a): Nic nie wpada do silnika zostaje w intercoolerze zostaje. To co ty wstawiles za cudo. Wiesiu

ŁYSY13[FIRE ENGINE]



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 13.02.2016

(11.02.2016, 11:51)obwd-crash napisał(a): Umarło turbo w aucie żony - 450 cdi cabrio.

No to czas na mały striptease tyłu. Po zdemontowaniu TIK-a oczom ukazał się rozmiar zniszczeń na zimnej stronie turbiny. Oś wirnika w porządku, brak nakrętki, wirnik rozpadł się pękając na otworze osadzenia na osi wirnika. Elementy popękanego wirnika chyba wbiły się w obudowę, po palcem dotykane ani drgną.

Tak to wygląda
[Obrazek: turbo_008.jpg]
[Obrazek: turbo_001-1.jpg]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 13.02.2016

Jezusmaria!

A ja z kolei mam być chrzestnym. Czyli glejt mam uzyskać w "swojej parafii". Czyli będzie grubo; ja od lat mówię do księży "dzień dobry" i "proszę pana". Jak to, cholercia było? Ojcze? Niech będzie pochwalny?
Siet, fak, ja piernicze.
No i co ja mam powiedzieć facetowi, żeby dostać ten jakiś papiur? I co to w ogóle jest w sensie nawet nie wiem jak się nazywa :/


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - shagger - 13.02.2016

Obwd-crash-Co moze byc powodem ze turbinka sie rozleciala.Sadzisz ze chip mial wplyw czy poprostu ot przypadek losowy?

Kilka godzin temu na pulawskiej prawie naprzeciw bramy OPP(oddzial prewencji policji)staly trzy walniete auta.Jeden przyhamowal a dwoch na niego wpadlo.Ostatnim w tej kolejce byl srebrny smart 451 bodajze WPR.Wielkich szkod nie bylo ale plastiki lezaly na jezdni.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 14.02.2016

Powodem nie będzie chip, po prostu przyszedł na nią czas. Chip mógł najwyżej przyspieszyć to co i tak by się pewnie wydarzyło :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 14.02.2016

Czyżby mikiemas mial stluczke :(


Menu