smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 11.05.2012

Całe szczęście nie. Na Smarta ciężko wskoczyćSmile i stał po drugiej stronie ulicy. Ale generalnie strzelałbym do takiego bydła.


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 13.05.2012

Chodza plotki ze wirus ciagle jest aktywny na stronie. Czy ktos wreszcie zalepi ta dziure ?


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kifer - 14.05.2012

Na pewno jest aktywny! Zaatakował mnie w pt a myślałem, że bezpieczny jestem... Smile Na szczęście informatycy z pracy pomogli. Operowali przez 2h i jest ok.


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 18.05.2012

Post przeniesiony przez PKO

Siekierka napisał(a)

Proponuję wywalić wszystkich użytkowników forum. Czytając posty, nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem żeby prędzej czy później któremuś z nas nie wkradały się błędy ortograficzne czy interpunkcyjne itd. Patrząc na twoje działania na forum Darku, zaczynam odnosić wrażenie, że powinieneś założyć własny klub albo załatwiać osobiste potyczki w prajwach. Poza tym, skoro jesteś taki skupulatny... to czemu sam dodając wpis, nie poprawiłeś tytułu? Smile




Martuniu dlaczego Ty zabierasz głos tylko wtedy jak są jakieś potyczki słowne? I ze zwykłego "oko za oko..."(w dodatku w formie żartu) nie będąc zupełnie w temacie zamieszczasz komentarz podsycający do awantury? Co do poprawiania błędów nigdy tego nie robiłem i robić nie zamierzam. Pozwól że sam zdecyduje o zakładaniu , opuszczaniu klubu. Dla Twojej wiadomości usunięte zostały osoby nieaktywne oraz te które miały takie życzenie.A sprawę działalności klubowej zostawię bez komentarza Wink

pozdr
PKO


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Siekierka - 19.05.2012

Skoro odpowiadamy na poziomie zerówki, to posilę się o równie wymowny komentarz: (...) Wink


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kasiunqa - 01.06.2012

a mnie dzis wkurzył fakt ze pomarańczak na postoju zaczął klekotać jak traktor ;/... złom jeden... zaczynam przeklinać dzień kiedy wpadłam na pomysła zakupu i zakochania się w tym gooownie. błędów brak, tłumik tego nie robi. hoooj wie co ma za humorki.
obstawiam zerwaną poduszkę chyba ze ktoś ma inny pomysł.


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 02.06.2012

złom jeden... zaczynam przeklinać dzień kiedy wpadłam na pomysła zakupu i zakochania się w tym gooownie.

Kasia ja wiem ze jesteś wq-na ale inaczej wyglądała by twoja miłość jak kupiła byś auto nowe Idea Kupując auto używane nigdy nie wiesz jak było eksploatowane i co tak naprawdę się z nim działo Hammer A w tym kraju jak już ktoś pozbywa się samochodu to w 90% dlatego że "nie ma sensu już inwestować w auto" więc robi tkzw "szwedzki" remont i do "żyda" Mad Wielokrotnie pisałem że w PL auta używanego się nie kupuje Idea


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 02.06.2012

http://allegro.pl/smart-fortwo-cabrio-softouch-brabus-navi-i2391298855.html
Zamiana na takie


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kasiunqa - 02.06.2012

nie kazdego Darku stać na auto nowe... nie chodzi tylko o koszta, ale bardziej o straty jakie ponosi się po pierwszym roku jego używania. smart za 60 tys to uważam za letkie przegięcie, ale to moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać.
Równie dobrze można zainwestować w naprawę 1,5 rocznego i nie sadze by było to 30 tys ;-] straty. Ja akuratnie takie kupiłam i zrobiłam nim już 35 tys nic się nie działo do wczoraj.
ja bardziej podejrzewam moją jazdę po dziurach o przyczyny takiego zachowania.
chłopak się zbuntował i tyle.


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 02.06.2012

Co jest nie tak z tym brabusem ze kosztuje 14000.- ? Smile


Menu