smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 13.06.2016

Zaprawia to kiszka do malowania tylko gdzie ? Kupić błotnik w kolor wyjdzie jakieś 550 zł


IPhone 6S Łysy13 emeryt


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 13.06.2016

Tak trzeba się dowiedzieć morze sie mylę


IPhone 6S Łysy13 emeryt


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 13.06.2016

Jakby co, to ja też potrzebowałbym polakierować trzy elementy, na biało. No i felgi, ale chyba dopiero jesienią. L


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 13.06.2016

(13.06.2016, 13:37)kotomysz napisał(a): Frygi.... Kiedy to się stało.. Jak mnie już minąłeś czy wcześniej? W każdym razie nie fajnie Sad

Uf...! Udało się z LG G4 Smile


Dziś na parkingu pod pracą. Pewien pan bardzo nieładnie potraktował bączka i spier... No odjechał Całe szczęście są jeszcze na tym świecie normalni ludzie bo dogonili pana i za ucho przyprowadzili z powrotem. Najlepsze tłumaczenie gościa -najpierw że nie widział (przetarł prawym przodem) a potem że odjechał -to co miałem zrobić. Brak słów.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - damiano.o - 13.06.2016

(13.06.2016, 14:47)frygi napisał(a): Najlepsze tłumaczenie gościa -najpierw że nie widział (przetarł prawym przodem) a potem że odjechał -to co miałem zrobić. Brak słów.

Jak to co? je..ąć z łba Cool Ale dobrze, że jest sprawca Smile Frygi, szczerze Ci współczuję, bo zaczynasz być regularnie "walony"  Sad
Mam nadzieję, że przełoży się to w końcu na jakąś korzyść dla Ciebie ........... czego życzę Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 14.06.2016

Awaria dachu roadstera, trzeba bedzie wymienic plasticzki :(
q0014822v001, jutro jade do SC zobaczyc ile to....


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 22.06.2016

Rewelacja. Niektórzy forumowicze pamiętają być może, jak dostałem wezwanie  do zapłaty za OC zezłomowanego auta. Wchodzę na konto, a tam zajęcie komornicze Laughing  ( oczywiście zawiadomienie o wszczęciu egzekucji jakoś nie dotarło...).
Dzwonię do renomowanej firmy Warta SA i dowiaduję się, że owszem, mają wpłatę odnotowaną i w sumie nie wiadomo czemu poszła egzekucja. Polska, pane! Więc zapłaciłem tym razem trochę ponad 900 złotych za święty spokój (oraz odblokowanie konta, bo przydaje się ogólnie)  i jutro po skompletowaniu papierologii wystawiam wezwanie do zapłaty dla Warty, żeby się ogarnęli...


Wciąż agrokołpaki na Pikslu, najwyraźniej dla alufelg zła karma panuje.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 23.06.2016

(14.06.2016, 20:08)krzyss napisał(a): Awaria dachu roadstera, trzeba bedzie wymienic plasticzki :(
q0014822v001, jutro jade do SC zobaczyc ile to....
Ja tez wczoraj mialem ten problem w 451 :(


Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 24.06.2016

Smartgarage zamkniety. A ja od zeszlego tygodnia jestem coraz biedniejszy. Najpierw padl akumulator ktory prawdopodobnie pociagnal za soba alternator, pare dni pozniej padl dach i nie chcial sie zamknac a wczoraj stalo sie to. [Obrazek: 4153f087f9623a5f79320004f3fc9ae0.jpg][Obrazek: 16ecbbaeccd0453a03ff47857f29d0ba.jpg]
Tak jakby sie uprzec jest to powiazane z alternatorem, ale dlugo by tu pisac :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 24.06.2016

Jadles cebulę w dużej ilości i poszło z tuby Smile


Menu