smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 13.01.2017

Zuch! Trzeba takich bezmózgów tępić po całości, bo jak nie to myślą że są mądrzy i wszystko im wolno.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PatiEK - 13.01.2017

Mam dokumentację zdjęciową. Swojego samochodu i sprawcy.
U siebie (jako że dziura była pokaźna) panel już wymieniłem (Marek z Górczewskiej przyszedł z odsieczą). Błotnik ma połamane zaczepy - raczej do wymiany. Oba elementy w zasadzie są do ponownego pomalowania. Sumaryczny koszt szkody to jakieś 1200-1500 pln.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - yotomeczek - 13.01.2017

Policzyłem ostatnie spalanie... mrozy - wyłącznie Łódź, trasy 9/7/3 km, mrozy poranne do -18.
Wyszło 6,6l/100km


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 13.01.2017

To i tak dobrze !
Najważniejsze ze odpalil


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - yotomeczek - 13.01.2017

Palił dzielnie przy tych mrozach Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 14.01.2017

Ja dziś miałem dziwny przypadek, jak dla mnie. Smart stał 3 dni bez ruchu (temperatury ok -3 - -5, ale wczoraj padał mokry śnieg i zacinał, czyli padał poziomo. Dziś chce jechać odpalam, smart nie chce ruszyć kołami. 1, R kilka razy i poszedł, wyjazd z parkingu mam mocno pod górkę, zapaliła się kontrolka esp (pomarańczowy wykrzyknik, pomigała i zgasła, samochód podjechał) pojechałem może z 30 m i nagle się zapaliło ABS i pomarańczowy wykrzyknik i czuje ze nie mam mocy. jakoś ze śniegu dotoczyłem się do czarnej drogi, ale staje na sygnalizacji i chce ruszyć a on mi skacze jak żaba. w końcu się wytoczył. pojechałem na osiedle obok , gdzie jest dużo progów zwalniających i go wytrzepałem, wyłączyłem silnik, włączyłem i pomogło. Co to mogło być ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 14.01.2017

@CodeBoy wygląda mi na przypadkowe wykrzaczenie się komputera... Jeżeli się będzie powtarzać, to ringi ew. wilgoć gdzieś na wiązce. Mi potrafiła się zaświecić w trasie tak ot... Potem zrobiłem przeglądzik elektryczny i jest proszę pana cisza nówka funkiel nieśmigane.

Z innej beczki:

Wreszcie... zapaliła się kontrolka świec.... Akurat wtedy, kiedy nie zamierzałem nic robić, a citroen - gruzwagen stoi w serwisie!


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 14.01.2017

Wymienialem swiece 20 min roboty jak masz klucze


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 14.01.2017

(14.01.2017, 20:07)psuwacz napisał(a): @CodeBoy wygląda mi na przypadkowe wykrzaczenie się komputera... Jeżeli się będzie powtarzać, to ringi ew. wilgoć gdzieś na wiązce. Mi potrafiła się zaświecić w trasie tak ot... Potem zrobiłem przeglądzik elektryczny i jest proszę pana cisza nówka funkiel nieśmigane.

Z innej beczki:

Wreszcie... zapaliła się kontrolka świec.... Akurat wtedy, kiedy nie zamierzałem nic robić, a citroen - gruzwagen stoi w serwisie!

Dzięki za sugestie, u mnie coś się czasami dzieje z komputerem, to nie pierwszy raz że coś mu tam świruje. Ale ten dzisiejszy objaw był taki najbardziej upierdliwy.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - solaris - 15.01.2017

Podobnie mialem jak mi reczny nie chcial puścić


Menu