smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - jakubo - 08.10.2012

Jak byłeś na prawym pasie to miałeś pierwszeństwo i mogłeś śmiało go zarysować


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 08.10.2012

Jakubo tak prwawy ale nie tak do końca to prawda .


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - rogas - 08.10.2012

Byłem na lewym i zmierzalem do zweżki, zdarza sie to mi nagminnie.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 08.10.2012

Zwężka po twojej stronie tak ? To twoja wina Jak by była po jego stronie to on inien bo przecina linie pasa . Jak masz dwa pasy to prawy skrajny zawsze pierwszy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 08.10.2012

(08.10.2012, 18:02)rogas napisał(a): Byłem na lewym i zmierzalem do zweżki, zdarza sie to mi nagminnie.


Koleś takich cwaniaków jak Ty to jest o wiele za dużo więc pokornie trzeba było zaczekać aż się rozluźni Laughing

P.S. Czym jechałeś Wink

pozdr
PKO


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - rogas - 08.10.2012

(08.10.2012, 18:23)PKO napisał(a):
(08.10.2012, 18:02)rogas napisał(a): Byłem na lewym i zmierzalem do zweżki, zdarza sie to mi nagminnie.


Koleś takich cwaniaków jak Ty to jest o wiele za dużo więc pokornie trzeba było zaczekać aż się rozluźni Laughing

P.S. Czym jechałeś Wink

pozdr
PKO

Ty weź artykuł obejrzy a nie cwaniakujesz Laughing
I sprawdź w niemieczech jak to działa i jaka jest zasada "zamka blyskawicznego" a nie mi z opisem cwaniaka Beer po to są dwa pasy by jechać a nie na km przed stać i patrzeć jaki to ładny pas pogadaj z policja koleś by miał dziś mandacik gdybym miał tylko nagranie dlatego Pilot ma fajnie Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - smart452 - 08.10.2012

(08.10.2012, 18:32)rogas napisał(a):
(08.10.2012, 18:23)PKO napisał(a):
(08.10.2012, 18:02)rogas napisał(a): Byłem na lewym i zmierzalem do zweżki, zdarza sie to mi nagminnie.


Koleś takich cwaniaków jak Ty to jest o wiele za dużo więc pokornie trzeba było zaczekać aż się rozluźni Laughing

P.S. Czym jechałeś Wink

pozdr
PKO

Ty weź artykuł obejrzy a nie cwaniakujesz Laughing
I sprawdź w niemieczech jak to działa i jaka jest zasada "zamka blyskawicznego" a nie mi z opisem cwaniaka Beer po to są dwa pasy by jechać a nie na km przed stać i patrzeć jaki to ładny pas pogadaj z policja koleś by miał dziś mandacik gdybym miał tylko nagranie dlatego Pilot ma fajnie Smile

Brawo rogaś, byłeś na prawie, zasada zamka błyskawicznego obowiązuje.
Niestety większość kierowców nie ma o tym pojęcia, nawet "Niemcy" Very happy
Trzeba było dać się zarysować i dzwonić po policję Evil or very mad


pozdrawiam
smart452


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 08.10.2012

Ale jesteście ciekawe jakie wasze smarty były by mocne . Pewnie tak jak wy na forum . Śmieszne bardzo


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 08.10.2012

Zakapiory dosyć już tej licytacji albo otwórzcie nowy temat Jazda na zamek

I pamiętajcie to że coś jest dobre jak nie istnieje w przepisach to i tak nic nie jest warte.
Evil or very mad

Jeszcze jedno wkurza mnie to wielokrotne powtarzanie cytatów i to w dodatku w wykonaniu moderatorów


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 08.10.2012

Podobno to jest Ładnie albo leń w kasowaniu


Menu